lékař, -ka - internista

Pracovní místo ( lékař, -ka - internista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Základní mzda 40000 Kč + pohyblivá složka mzdy do 20000 Kč
Volné místo lékař, -ka - internista pro lokalitu Počátky.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Farmacie a zdravotnictví
Věda a výzkum
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

PRACOVNÍK EVIDENCE OBALŮ s AJ, 35 000 Kč Máte praxi v oboru skladového hospodářství, znáte práci v SAP a umíte dobře anglicky? Pokud ovládáte tyto dovednosti, jste ten pravý kandidát na pozici PRACOVNÍKA EVIDENCE OBALŮ! A Vaše pracovní náplň? Kdo se kdy v oboru skladového hospodářství ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

MISTR MONTÁŽE SYSTÉMOVÝCH PRODUKTŮ, Českokrumlovsko, 35 000 Kč Pokud právě hledáte pozici vedoucího pracovníka ve výrobě, kde byste zúročili své zkušenosti s vedením lidí, termínovým plánováním, řízením montáže/produkce a jste schopni komunikovat v německém jazyce, tak tu pro Vás máme zcela čerstvou pozici ...

PODPORA PRÁVNÍHO ODDĚLENÍ Rozšiřujeme náš tým a hledáme administrativně schopnou kolegyni nebo kolegu, ktera/ý se velmi dobře orientuje a umí číst ve smlouvách / právních dokumentech. Vaším úkolem bude: - administrativní podpora právního oddělení - zadávání potřebných ...