Avangard Marketing Group s.r.o.

Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce - PRAHA
Kontakt : Markus Bohdan mob.: 606 550 252
Žerotínova 39 Praha 3 -
Úterý a čtvrtek 9:00 - 11:00
Požadujeme : dobrý zdravotní stav
- fyzicky namáhavá práce
- práce ve výškách
- práce i so + ne
Volné místo betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci pro lokalitu Praha.

Požadavky
Obsluha stavebních strojů

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2014
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Praha
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: Avangard Marketing Group s.r.o.
Ulice: Krymská 296
Město: Praha
PSČ: 101 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bohdan Markus
Telefon: +420 606 550 252

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Avangard Marketing Group s.r.o.