INSTALATÉR-TOPENÁŘ

  • Liberec

Pracovní místo ( INSTALATÉR-TOPENÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PLATOVÉ ZAŘAZENÍ - 7. PLATOVÁ TŘÍDA
MÍSTO VÝKONU PRÁCE - LIBEREC
PRACOVNÍ POMĚR NA DOBU NEURČITOU
TERMÍN PRO PODÁVÁNÍ PŘIHLÁŠEK - do 14. listopadu 2014
Podrobné podmínky výběrového řízení, výčet dokladů, které je zájemce povinen doložit, a náležitosti písemné přihlášky jsou uveřejněny na Úřední desce Krajského úřadu Libereckého kraje a na internetových stránkách Libereckého kraje www.kraj-lbc.cz v rubrice Úřední deska nebo Volná místa.
Bližší informace lze poskytnout na telefonu 485 226 376 nebo e-mail: jitka.ulmanova@kraj-lbc.cz
Charakteristika vykonávané činnosti:
. provádí opravy a údržbu zařízení vysokotlaké klimatizace, výměníkových stanic a
doprovodných technologií na budově sídla Libereckého kraje, U Jezu 642/2a, Liberec
. provádí montáž a opravy vodoinstalací a zařizovacích předmětů
. provádí instalace, běžné opravy a údržbu rotačních, odstředivých vícestupňových čerpadel
. provádí svářečské a zámečnické práce různého charakteru a složitosti
. provádí údržbářské práce různého charakteru v rozsahu své činnosti
. provádí dispoziční změny a přípravu zasedacích sálů pro různé akce a jednání
Kvalifikační předpoklady:
. střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo střední vzdělání s výučním listem
Jiné požadavky:
. svářečské zkoušky (min. ZK 111 1.1 a ZK 311 1.1) výhodou
. vysoké pracovní nasazení
. samostatnost a flexibilita
. řidičský průkaz skupiny B výhodou
Volné místo instalatér-topenář pro lokalitu Liberec.