Obchodní zástupce

  • Brno

Pracovní místo ( Obchodní zástupce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Strojírenská společnost s dlouholetou tradicí hledá do svého týmu zkušeného obchodníka.
Název pozice: obchodní zástupce
Náplň práce: kompletní zajištění a realizace obchodních případů ve spolupráci s manažery jednotlivých projektů.
Požadavky:
VŠ/SŠ strojního zaměření
- prokazatelné zkušenosti s obchodní činností, praxe s realizací zakázek - velkou výhodou
- plynulá znalost RJ slovem i písmem - podmínkou, další jazyk výhodou
- komunikativnost, odpovědnost, samostatnost, flexibilita.
Nabízíme:
Velmi zajímavou a perspektivní práci v oblasti strojírenství
- závodní stravování
- dovolenou navíc
- zdravotní péči a další benefity dle kolektivní smlouvy.
Nástup možný ihned.
Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis v ruském a českém jazyce na výše uvedenou emailovou adresu.
Volné místo obchodní zástupce pro lokalitu Brno.