STEBAL Spedition, s.r.o.

Řidiči MKD

Odeslat

Pracovní náplň
Základní mzda, plné diety + odměny, pravidelná mzda,
Tandemové soupravy Mercedes, max. 5 let staré.
Požadujeme:
řidičský průkaz skup. C, E, profesní průkaz, kartu řidiče, dodržování nařízení č. 561,
Hlásit se telefonicky na č. 725 699 397 p. Migl
Volné místo řidiči mkd pro lokalitu Dubí.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řidiči MKD

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: STEBAL Spedition, s.r.o.
Ulice: Horská 302
Město: Dubí
PSČ: 417 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jan Migl
E-mail: migl@stebal.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: STEBAL Spedition, s.r.o.