Lékař/ka pro GYNEKOLOGICKO-PORODNICKÉ ODDĚLENÍ

  • Šumperk

Pracovní místo ( Lékař/ka pro GYNEKOLOGICKO-PORODNICKÉ ODDĚLENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Nerudova č.p. 640/41, 787 01 Šumperk.
Požadujeme:
- Ukončené vysokoškolské vzdělání, odbornou způsobilost dle zák. č. 95/2004 Sb. v platném znění
- specializovaná způsobilost předností!!
- praxe v oboru vítána,
- schopnost aktivního, samostatného jednání,
- vstřícné chování a vystupování,
- pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Nabízíme:
- Zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti,
- podmínky pro osobní a profesionální rozvoj (např. další odborné vzdělávání s podporou nemocnice)

Platové podmínky:
- Mzdové ohodnocení v souladu s vnitřními předpisy + individuální ohodnocení pracovní výkonnosti!

Benefity:
- Nadstandardní sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti (např. příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc….),
- možnost ubytování.

Termín nástupu: ihned - případně dle dohody

Kontakt:
MUDr. Radan Volnohradský - ředitel nemocnice, radan.volnohradsky@nemocnicesumperk.cz, tel.: 583 335 001
Ing. Mgr. Renata Kleštincová - personalistka, renata.klestincova@nemocnicesumperk.cz, tel.: 583 334 562, 607 925 724
Volné místo lékař/ka pro gynekologicko-porodnické oddělení pro lokalitu Šumperk.