DRAGON AGENCY s.r.o.

KUCHAŘ PRO PŘÍPRAVU SUSHI (CIZ-ZamK)

Odeslat

Pracovní náplň
A02 (CIZ-ZamK) 5/12/2016
znalost přípravy asijské kuchyně, min. 6 měsíců praxe v přípravě asijské kuchyně
kontakt - výhradně e-mailem a do předmětu uvést Sushi Frýdek
Volné místo kuchař pro přípravu sushi (ciz-zamk) pro lokalitu Frýdek-Místek.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 10. 2014
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KUCHAŘ PRO PŘÍPRAVU SUSHI (CIZ-ZamK)

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Věda a výzkum, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: DRAGON AGENCY s.r.o.
Ulice: Na Poříčí 3510
Město: Frýdek-Místek
PSČ: 738 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Marek Zapletal
E-mail: Ing. Marek Zapletal

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DRAGON AGENCY s.r.o.