Pomocný dělník/ce

  • Tachov

Pracovní místo ( Pomocný dělník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáte Lepší práci? Máme pro Vás zajímavou pracovní nabídku na pozici pomocného dělníka. Pracoviště: CTPark Bor, Nová Hospoda, 348 02 Bor u Tachova / společnost LOXXESS Bor s.r.o.
Směnnost: Jednosměnný/dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:SOU bez maturity/s maturitou (popř. základní vzdělání)
POŽADUJEME:
- základní znalost práce na PC
- praxe ve skladu či logistice vítána
- manuální zručnost
- pracovitost, spolehlivost
- čistý trestní rejstřík
NABÍZÍME:
- zaměstnání na HPP
- mzda 16.000
- příspěvek na dopravu 100 kč/den
- stravenky v hodnotě 100 kč/den
- příplatek za docházku 500 kč/měs.
- zvýhodněné ubytování
- týdenní zálohy již po pěti odpracovaných směnách - - bonusový program
NÁPLŇ PRÁCE: - příjem a vyskladňování zboží
- přebalování zboží, kontrola
- jednoduchá práce na PC
Poznámka k volnému místu: Jedná se o personální společnost, prosím dostavte se na .uvedenou adresu pobočky v Tachově, nebo volejte 731 420 263, popř. pište na e-mail: tachov@lepsiprace.cz
Volné místo pomocný dělník/ce pro lokalitu Tachov.