Zoolog - provozní zoolog

  • Brno

Pracovní místo ( Zoolog - provozní zoolog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadované dovednosti:
SŠ, VŠ přírodovědného, zemědělského směru, zkušenost s organizací práce a řízením lidí min 5 let, kvalifikaci pro chov zvířat, PC - znalost MS Office, Aj, manažerské, komunikační a organizační schopnosti,
Poznámka k volnému místu: organizace práce na úseku - plánování služeb, vedení evidence úseku, kontrola kvality práce podřízených včetně dodržování BOZP a PO, aktivní zapojení a realizace chovatelské strategie, hlídání pracovních postupů managementu chovu, navrhování a organizace přesunu zvířat, kontrola zdravotního stavu a welfer zvířat, kontrola technologie expozic, spolupráce s mezinárodními institucemi na ochranných a jiných projektech souvisejících s ochranou fauny atd.
Výše mzdy: od 14 000,- do 20 510,- Kč, 9 až 10 platová třída dle vzdělání a nařízení vlády č. 564/2006 Sb.
Volné místo zoolog - provozní zoolog pro lokalitu Brno.