asistent v administrativě

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( asistent v administrativě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME:

pozitivní a aktivní přístup,selský rozum a logické uvažování,aktivitu a pracovitost,pečlivost a spolehlivost, nápaditost a důslednost, reprezentativní vystupování a komunikace.

NÁPLŇ PRÁCE:

příprava podkladů a formálních dokumentů,organizaci pracovních cest a schůzek,
tvorba přehledů, statistik,prezentací,
vyřizování obchodní korespondence,obsluha sociálních sítí a datových schránek, správu došlé i odchozí pošty včetně elektronické,zajišťování ověření písemností u orgánů státní správy,archivace dokumentů,vedení diáře nadřízeného zaměstnance.

NABÍZÍME:
příjemné pracovní prostředí,náročnou a zodpovědnou práci,inspirativní obor a profesní růst,získání univerzální praxe, fixní plat,individuální a firemní bonusy
Není podstatný věk,pohlaví ani pracovní zkušenosti.

Významnou výhodou je ale KOMUNIKATIVNÍ znalost některého z těchto jazyků ( AJ,NJ,ŠJ,FJ)
Volné místo asistent v administrativě pro lokalitu Karlovy Vary.