SERVISNÍ TECHNIK (-ČKA) - OBSLUHA LÉTACÍCH SAD - region ČECHY, pracoviště KLADNO

  • Kladno

Pracovní místo ( SERVISNÍ TECHNIK (-ČKA) - OBSLUHA LÉTACÍCH SAD - region ČECHY, pracoviště KLADNO ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hlavní náplň práce:
• obsluha létacích a testovacích sad instrumentárií pro tuzemské nemocnice
• zpracování dokumentace k jednotlivým sadám
• komunikace se zákazníky
• revize instrumentárií po vrácení z nemocnice – předání k renovaci
• doplňování spotřebovaných implantátů do setů
• doplňování konsignačních skladů
• spolupráce s obchodníkem, plánovačem prodeje a pracovníkem back office
• poskytování informací o nabízených artiklech, vlastnostech a způsobu použití
• spolupráce na poskytování cenových nabídek zákazníkům, předávání informací z trhu obchodním zástupcům
• činnosti spojené s inventarizací výrobků

Požadujeme:
• ÚSO, nejlépe technického zaměření
• znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
• znalost anglického jazyka výhodou
• vynikající komunikační a prezentační dovednosti
• samostatnost práce (větší rozsah pracovních cest)
• flexibilita, samostatnost, aktivní přístup
• ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:
• zázemí prosperující české výrobní firmy
• zajímavá a pestrá práce
• odborné zaučení
• místo výkonu práce: pracoviště - Kladno, služební cesty - Čechy

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu hana.michalova@medin.cz, popř. nás kontaktujte na tel. č. 566 684 355.
www.medin.cz
Volné místo servisní technik (-čka) - obsluha létacích sad - region čechy, pracoviště kladno pro lokalitu Kladno.