Talentor Advanced Search, s.r.o. Game Developer

Game Developer

Referenční číslo: 7360
Jsme malé kreativní studio složené z vývojářů s dlouholetými zkušenostmi. Všichni máme praktické zkušenosti s prací v mediálním nebo herním průmyslu. Spolupracovali jsme na různých AAA titulech určených pro PC, Xbox, Playstation a v současnosti i pro mobilní zařízení.

Pracovní náplň
Naším cílem je vytvářet co nejkvalitnější hry se zajímavým a zábavným obsahem a přitom reagovat na neustále se rozvíjející trh a jeho měnící se podmínky.

Chceme vytvářet hry pro PC, iOS a Android zařízení, s využitím technologie Unity 3D. Při hrách se soustředíme hlavně na vysokou kvalitu grafiky, hudby, zvuků, hratelnosti a ovládání. Myslíme si, že právě tyto aspekty jsou důležitou součástí kvalitního zážitku, protože hráčům pomáhají zahloubat se do hry a do světa, ve kterém se odehrává. Díky tomu v nich hra může zanechat celkový pozitivní dojem.

Naší hlavní prioritou je však zábava. Věříme, že hry existují právě kvůli tomu aby nás bavili a proto vše podřizujeme tomuto cíli. Pocit kvalitně stráveného času při hraní je pro nás nejdůležitější.

Požadavky
- C# a Unity3D
nebo
- C++ a Unreal Engine

nebo

chuť se začít podílet na herním vývoji, přivítáme u juniory bez herní praxe, ale za to s velkou chutí se do toho dostat : )

Nabízíme
U nás můžeš dělat, co Tě baví, pokud je práce v herním průmyslu Tvým vysněným zaměstnáním, tak neváhej a kontaktuj!

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Game Developer

Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: IT - software, vývoj aplikací
Pozici nabízí: Talentor Advanced Search, s.r.o.
Ulice: Vyšehradská 423/27
Město: Praha 2
PSČ: 12800
Internet: www.talentor.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Talentor Advanced Search, s.r.o
Informace
Skupina Talentor je mezinárodní sítí společností poskytujících komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů služeb v oblasti výběru a vyhledávání pracovníků.