JAVOR spol. s r.o.

Truhlář, stolař

Odeslat

Pracovní náplň
Stolař - truhlář
Vhodné i pro absolventy bez praxe.
Možno i bez vyučení, ale s praxí.
Není vhodné pro ženy.
Kontaktní osoby: pan Valoušek, tel. 724317168, pan Novotný, tel. 608779393.
Volné místo truhlář, stolař pro lokalitu Kuřim.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Truhlář, stolař

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: JAVOR spol. s r.o.
Ulice: Tišnovská 162
Město: Kuřim
PSČ: 664 34

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jiří Novotný
Telefon: +420 608 779 393

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: JAVOR spol. s r.o.