Asistenti v sociální rehabilitaci a podpoře samostatného bydlení

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Asistenti v sociální rehabilitaci a podpoře samostatného bydlení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

úkolem bude poskytovat přímou podporu uživatelům služby sociální rehabilitace a podpory samostatného bydlení v jejím přirozeném prostředí (zaměstnání, domácnost, běžné veřejné služby atd.)
požadujeme: odbornou způsobilost dle zákona o soc. službách (§ 116), orientaci v problematice OZP, časovou flexibilitu, zodpovědný přístup k práci, vyzrálou, empatickou osobnost, osobnost tolerující odlišnosti a různorodost, schopnost samostatného myšlení, odolnost vůči mentální zátěži, trpělivost, ochotu učit se novým věcem, práci na PC (MS Office, Internet), administrativní schopnosti, výhodou ŘP sk. B
nabízíme: zajímavou, různorodou a samostatnou práci v dynamicky se rozvíjející organizaci, zaškolení, metodické vedení, supervizi, intervizi a další rozvoj, vstřícné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, flexibilní pracovní dobu, vhodné pro vedlejší pracovní poměr/praxi studujícího
profesní životopis a motivační dopis 200 slov (na téma: Jak vhodně napojit klienta na sociální okolí např. pracovní kolegy, sousedy…) zašlete do 8. 8. 2014 do 12:00 hod.
více informací o organizaci: www.kutnahora.rytmus.org.
Volné místo asistenti v sociální rehabilitaci a podpoře samostatného bydlení pro lokalitu Kutná Hora.