EUROVEST, družstvo

Odborní pojišťovací poradci

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: BRNO
Znalost ruského nebo ukrajinského jazyka, bezúhonnost
Souhlas se zaměstnaneckou kartou
Volné místo odborní pojišťovací poradci pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2014
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Odborní pojišťovací poradci

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: EUROVEST, družstvo
Ulice: Hněvkovského 30
Město: Brno
PSČ: 617 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Sergiy Doroshuk
E-mail: Sergiy Doroshuk
Telefon: +420 774 038 290

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: EUROVEST, družstvo