Odborní pojišťovací poradci

Pracovní místo ( Odborní pojišťovací poradci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: BRNO
Znalost ruského nebo ukrajinského jazyka, bezúhonnost
Souhlas se zaměstnaneckou kartou
Volné místo odborní pojišťovací poradci pro lokalitu Brno.

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Konstruktér pro výrobu vstřikovacích forem požadujeme:min. SŠ vzdělání, znalost práce ve 3D konstruování.Nabízíme:moderní a příjemné pracovní prostředí, širokou škálu zaměstnaneckých benefitů Volné místo konstruktér pro výrobu vstřikovacích forem pro lokalitu Linhartice.
Plastic Parts & Technology s.r.o. Linhartice, Inzerováno včera

Obchodní manager/ka Pracovní náplň: Obchodní manager pro oblast zařízení pro tepelné zpracování kovů a instalaci technologických celků pro evropský a český trh. Podílení se na realizaci daných zakázek. Požadujeme: Technické vzdělání, popř. praxi v oboru, řidičský ...
BLAUKOM CZ s.r.o. Jevíčko, Inzerováno včera

montážník ocelových konstrukcí Požadovaná profese: montážník ocelových konstrukcí Pracovní náplň: montáž ocelových konstrukcí Požadujeme: znalost montážních výkresů, ochota pracovat občas přes víkend, ochota práce ve výškách, bezproblémová práce v kolektivu Svářečský průkaz - ...
HWT s.r.o. Svitavy, Inzerováno včera