Odborní pojišťovací poradci

Pracovní místo ( Odborní pojišťovací poradci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: BRNO
Znalost ruského nebo ukrajinského jazyka, bezúhonnost
Souhlas se zaměstnaneckou kartou
Volné místo odborní pojišťovací poradci pro lokalitu Brno.

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Řidič/skladník ŘP skupiny B,C,E +profesní průkaz nutný. Vazačské a jeřábnické zkoušky,zkušenost a oprávnění na motorové VZV výhodou stravenky Volné místo řidič/skladník pro lokalitu Svitavy.
STAVEBNINY STUPKA s. r. o. Svitavy, Inzerováno včera

Odborný pracovník rybářský - budoucí vedoucí pracovník Vysokoškolské vzdělání rybářského směru - dobré komunikační a organizační schopnosti - dobrá znalost MS Office (Word, Excel) - minimálně řidičský průkaz B, ostatní výhodou - praxe v rybářském podniku Roční příspěvky až do hodnoty 20.000,- Kč ...
RYBÁŘSTVÍ LITOMYŠL s.r.o. Litomyšl, Inzerováno včera

Číšníci a servírky Požadujeme: vyučen v oboru nebo praxe v oboru, spolehlivost, pracovitost Nabízíme: dobré platové ohodnocení dle výkonu, nástup možný ihned Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Svitavy.
Slavia Svitavy s.r.o. Svitavy, Inzerováno včera