Odborní pojišťovací poradci

Pracovní místo ( Odborní pojišťovací poradci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: BRNO
Znalost ruského nebo ukrajinského jazyka, bezúhonnost
Souhlas se zaměstnaneckou kartou
Volné místo odborní pojišťovací poradci pro lokalitu Brno.

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

nástrojář-seřizovač Vzdělání: střední odborné vyučen v oboru obráběč kovů, frézař, soustružník, zámečník Nabízíme*): Příspěvek na obědy, pololetní prémie, vánoční dovolená navíc. Volné místo nástrojář-seřizovač pro lokalitu Litomyšl.
GAMA GROUP a.s. Litomyšl, Inzerováno včera

řidič C+E Pracovní náplň:později možnost na dobu neurčitou. Noční pravidelná linka Požadujeme: praxe C+E min. 2roky, čistý tr.r., prof.pr., psychotesty, ADR výhodou - předem tel. kontakt Volné místo řidič c+e pro lokalitu Svitavy.
LATRANS s.r.o. Svitavy, Inzerováno včera

prodavač/ka prodej zboží, objednávky zboží a další práce spojené s prodejem zboží a vedením provozovny. Zaměstnanecké výhody: bude sděleno při osobním jednání Volné místo prodavač/ka pro lokalitu Hartmanice.
COOP družstvo Velké Meziříčí Hartmanice, Inzerováno včera