Odborní pojišťovací poradci

Pracovní místo ( Odborní pojišťovací poradci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: BRNO
Znalost ruského nebo ukrajinského jazyka, bezúhonnost
Souhlas se zaměstnaneckou kartou
Volné místo odborní pojišťovací poradci pro lokalitu Brno.

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Automechanik Pracovní náplň: opravy a servis osobních vozidel Požadujeme: vyučen v oboru automechanik, opravář zemědělských strojů a pod. Nabízíme: Zázemí stabilní společnosti, stravenky, další benefity Pracovní doba 7:00 až 15:30 Volné místo automechanik pro ...
AUTOPROFIT s.r.o. Svitavy, Inzerováno včera

Zámečník Pracoviště: Svitavy, Litomyšl Požadujeme: nutné svářečské zkoušky, vyučen v oboru Volné místo zámečník pro lokalitu Svitavy.
DOLESTAV SY s.r.o. Svitavy, Inzerováno včera

ZEDNÍK Pracoviště LITOMYŠL, SVITAVY Vyučen v oboru. PP na dobu určitou. Volné místo zedník pro lokalitu Svitavy.