OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-YNĚ V OBLASTI VZDUCHOTECHNIKY

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-YNĚ V OBLASTI VZDUCHOTECHNIKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup ihned - dle dohody
- Náplň práce: péče o stávající zákazníky, průzkum a analýza trhu, vedení obchodních jednání, příprava podkladů pro jednání, podílení se na vytváření obchodní strategie společnosti, zpracování cenových nabídek a vyřizování objednávek, aktivní podílení se na marketingových aktivitách společnosti (včetně účasti na veletrzích), služební pracovní cesty - tuzemské i zahraniční
- Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání (technické zaměření výhodou), samostatnost a schopnost navazování kontaktů, aktivní znalost NJ (obchodní jednání vedená v němčině), komunikativní znalost AJ, reprezentativní vystupování, dobré komunikační schopnosti, časová flexibilita, praxe v obchodní činnosti výhodou, ŘP a ochota cestovat, organizační schopnosti, spolehlivost, zodpovědnost, ochota učit se novým věcem
- Nabízíme: příspěvek na stravování
- Upřednostňujeme zaslání životopisu na e-mail: sulcova@kastt.cz
Volné místo obchodní zástupce/-yně v oblasti vzduchotechniky pro lokalitu Hradec Králové.