OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / ZÁSTUPKYNĚ

  • Opava

Pracovní místo ( OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / ZÁSTUPKYNĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SŠ/VŠ, prokazatelná praxe na pozici obchodního zástupce min. 3 roky, zkušenosti s obchodem, obecné znalosti o víně, znalost práce na PC - MS Office, Word, Excel, ŘP sk. B - aktivní řidič, vlastní auto, spolehlivost, samostatnost, flexibilita.
Náplň práce: vyjednávání obchodních podmínek a produktů společnosti, uzavírání smluv a objednávek, vyhledávání nových zákaznků a obchodních příležitostí.
Mzda 11 400 Kč + prémie, nástup možný ihned, KO: Borák Martin, životopis zašlete na e-mail: borak@vinogastro.cz. Nahlášeno 11.7.2014, aktualizace 12.9.2014.
Volné místo obchodní zástupce / zástupkyně pro lokalitu Opava.