Obchodní zástupce specialista v oblasti prodeje technických produktů

  • Holešov

Pracovní místo ( Obchodní zástupce specialista v oblasti prodeje technických produktů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Holešov
- NÁPLŇ PRÁCE: samostatné řešení obchodních případů, vyhledávání nových obchodních příležitostí, péče o klientské portfolio, podpora partnerů ve svěřeném regionu, příprava a realizace smluv, kalkulace systémů dle přání zákazníků
- OČEKÁVÁME: minimálně SŠ vzdělání, znalost MS Office, internet (výhodou IS BVR), samostatnost, výborné komunikační schopnosti a obchodního ducha, tah na bránu, spolehlivost a cílevědomost, časovou flexibilitu, odpovědnost, aktivní přístup k práci, komunikativnost, ochotu učit se novým věcem, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
- NABÍZÍME: práce na HPP, služební notebook, telefon, tablet, referentské vozidlo, kvartální odměny, zázemí stabilní moderní společnosti
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kariera@estelar.cz nebo kontakt telefonicky
Volné místo obchodní zástupce specialista v oblasti prodeje technických produktů pro lokalitu Holešov.