Obchodní zástupce

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Obchodní zástupce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Obchodní partner pro prodejní činnost
Společnost : OH-SPOL, s.r.o se sídlem Moskevská 998/4 , 36001 Karlovy Vary , IČ : 028 09 583 , DIČ : CZ 028 09 583 hledá obchodního partnera do své pobočky v Karlových Varech.
Popis spolupráce:
• Vaším smluvním úkolem bude ve svěřeném regionu realizovat schůzky u zákazníků (domácnosti, drobní podnikatelé) za účelem prodeje produktů a služeb.
• Vyhledávat další obchodní příležitosti ve svěřeném regionu - okrese.
Požadujeme:
• Minimálně středoškolské vzdělání s výučním listem
• Vysoké nasazení při plnění Vašich smluvních úkolů
• Samostatnost
• Flexibilitu
• Trestní bezúhonnost
• Řp. Sk. B
• Výborné komunikační dovednosti
• Obchodní zkušenosti, prezentační dovednosti a schopnost vyjednávat
• Základní znalost práce na PC
Nabízíme:
• Dlouhodobou obchodní spolupráci s prosperující energetickou společností
• Práce na DOPP
• Zaškolení a pravidelný vzdělávací program v oblasti produktů a obchodních dovedností
• Motivující finanční ohodnocení vázané na obchodní výsledky
• Služební automobil

V případě zájmu zasílejte životopisy na davidk.vary@seznam.cz
Volné místo obchodní zástupce pro lokalitu Karlovy Vary.