Pracovník logistického oddělení

  • Tachov

Pracovní místo ( Pracovník logistického oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce tř. Míru č.p. 2117
347 01 Tachov 1
náplň práce:
- rozvoz zboží
- zajištění rozvozu spotřební elektroniky zákazníkům včetně případné instalace
- poskytování kvalifikované poradenské činnosti a nezbytných informací o zboží
- přejímka, kontrola, skladování a inventarizace zboží
- úzká spolupráce s reklamačním oddělením
- práce ve skladu
Požadujeme:
- vyučen v oboru elektro
- praxe minim. 3 roky v oboru (platná vyhláška 50)
- zkušenost s instalací bílé techniky, vodoinstalace popřípadě TV+SAT

- vstřícné a příjemné vystupování
- znalost práce na PC
- fyzická zdatnost
- zodpovědnost za svěřený majetek
, komunikativnost, aktivní - zkušený řidič skupiny B

Nabízíme:
- zázemí v perspektivní české společnosti
- pravidelnou mzdu, možnost odborného rozvoje a vzdělávání
- zaměstnanecké benefity
- přátelský pracovní kolektiv
- pracovní poměr na dobu určitou s výhledem na prodloužení,
Nabídnutá (minimální) mzda za plný pracovní úvazek: 20000,- +odměny a benefity.
Pracovní doba od 8:00 do 16:30 hod s možností sobot či práce i v odpoledních hodinách.
Volné místo pracovník logistického oddělení pro lokalitu Tachov.