MISTR ÚDRŽBY

  • Liberec

Pracovní místo ( MISTR ÚDRŽBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
zodpovědnost za systém a řízení údržby (strojní, elektro, energetika)
plánování údržby, oprav a investic v rámci své působnosti
zodpovědnost za údržbu zařízení v rámci své působnosti
stanovování postupů oprav a preventivních prohlídek
zkušenosti s vedením týmu
Požadujeme:
praxe v oboru podmínkou
vysoká zodpovědnost
SŠ/VŠ vzdělání technického směru
znalost čerpací techniky a vyhl. 50 - výhodou
znalost práce na PC
znalost AJ a NJ výhodou
Nabízíme:
zajímavou práci v moderním chemickém provoze
zaměstnanecké výhody
práci na HPP
Nástupní plat: dle praxe a zkušeností
Požadovaný nástup:
dle dohody
Místo výkonu práce:
Výrobní závod společnosti v Liberci - Rochlicích
Kontaktní informace: info@oleo-chemical.cz
Pokud Vám neodpovíme do 3 týdnů, berte naši odpověď za negativní
Volné místo mistr údržby pro lokalitu Liberec.