Priessnitzovy léčebné lázně a.s.

Fyzioterapeut

Odeslat

Pracovní náplň
AKTUALIZACE 27.11.2017 !!!
První kontakt osobní!!!

Požadavky zaměstnavatele:
- vzdělání v oboru !!!!
Náplň práce: funkční vyšetření a rozbory, vlastní cvičení (metody a techniky individuálně nebo skupinově), podává elektroléčebné a jiné fyzioterapeutické procedury

Zaměstnavatel nabízí:
- možnost dalšího vzdělávání, dovolená navíc, zaměstnanecká strava, zajištění ubytování, výměnné rekreace

Místo výkonu práce:
- Priessnitzovy léčebné lázně a. s., Priessnitzova č.p. 299/12, 790 01 Jeseník 1

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním písemné nabídky a stručného životopisu (CV) na e-mail: personalni@priessnitz.cz
- telefonicky na tel. čísle 584 491 127
- osobně na sídle zaměstnavatele, vila Adelheid, personální v době od 7:00 do 15:00hod
Volné místo fyzioterapeut pro lokalitu Jeseník.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Fyzioterapeut

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Priessnitzovy léčebné lázně a.s.
Ulice: Priessnitzova 299
Město: Jeseník
PSČ: 790 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Radka Vokálová
E-mail: Radka Vokálová
Telefon: +420 584 491 127

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Priessnitzovy léčebné lázně a.s.