řidič SOLO

  • Boskovice

Pracovní místo ( řidič SOLO ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabízíme volné pracovní místo na pracovní pozici řidič mezinárodní dopravy (solo 12t s vlekem).
Požadavky: praxe min. 3 roky, ŘP sk. C+E, profesní průkaz, výpis z karty řidiče, čistý trestní rejstřík, pojištění vůči zaměstnavateli, zápočtový list, psychotesty, dodržování směrnice AETR, férové jednání, dochvilnost, dodržování pracovní kázně, karta řidiče-digitální tachograf, GPS navigace, němčina – základy nutné, angličtina výhodou.
Pracovní doba pondělí až pátek. Spolupracujeme s firmami v Německu a Francii.
Výhody: stabilní práce u firmy s více než 15ti letou historií, malá rodinná firma s individuálním přístupem k zaměstnancům, plná podpora dispečerů pro řidiče během pracovní doby, v autech naší flotily máte k dispozici ledničku, vařič, nádobí, pracovní telefon.
Volné místo řidič solo pro lokalitu Boskovice.