ODBORNÝ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK oddělení sociálně-právní ochrany dětí na odboru sociá

  • Liberec

Pracovní místo ( ODBORNÝ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK oddělení sociálně-právní ochrany dětí na odboru sociá ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 10. v tarifním rozpětí 15.420,- Kč až 22.510,- Kč (podle zápočtu let odborné praxe) + zvláštní příplatek + možnost poskytnutí dalších pohyblivých složek platu po zapracování. Úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem ČR (příp. i cizím stát. občanem a má v ČR trvalý pobyt), dosáhla věku 18 let, je způsobilá k práv. úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním předpisem. Místem výkonu práce jsou budovy Magistrátu města Liberec a území správního obvodu města Liberce. Požadavky: vysokoškolské, příp. i vyšší odborné vzdělání v některém z oborů zaměřených na sociální péči, sociální pedagogiku nebo sociálně právní činnost; znalost příslušných zákonných norem, samostatnost, psychická odolnost, vysoká pečlivost a důslednost; uživatelská znalost práce s PC (MS Office); ŘP sk. B (aktivní řidič); nástup možný ihned, příp. dle dohody.
Uzávěrka pro doručení přihlášek uchazečů do výběrového řízení je dne 5. května 2014.
Bližší informace k uvedenému výběrovému řízení jsou k dispozici na úřední desce Magistrátu města Liberec na http://www.liberec.cz/cz/magistrat-radnice/uredni-deska/volna-pracovni-mista/
Volné místo odborný sociální pracovník oddělení sociálně-právní ochrany dětí na odboru sociální péče magistrátu města liberec pro lokalitu Liberec.