STROJNÍ ZÁMĚČNÍK divize Strojírna

  • Opava

Pracovní místo ( STROJNÍ ZÁMĚČNÍK divize Strojírna ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SOU, praxe v oboru min. 5 let podmínkou, výborná znalost čtení technických výkresů podmínkou, zkoušky ZK311, ZK135-W01 (základní CO2 + pálení), zkušenost se stehováním složitých svařenců velkých rozměrů, přísný a disciplinovaný přístup, samostatnost, flexibilita.
Náplň práce: provádí samostatné stehování a svařování dílců, samostatné čtení výkresů a činnosti dle technické dokumentace, samostatné rysování dílců pro opracování, pálení ručně a strojkem, rovnání dílců plamenem, rovnání dílců pod lisem, manipulaci s polotovary a dílci, ostatní práce dle příkazu nadřízeného, obsluhuje otočné rameno, práce není vhodná pro uchazeče bez praktické zkušenosti v oboru zámečník.
Mzda: 89 - 100 Kč/hod., 5 týdnů dovolené, závodní stravování, očkování proti chřipce, penzijní připojištění po 1 roce v zam. poměru, 3-směnný provoz, pracoviště Opava, nástup ihned, KO: Tůmová Lenka Ing., tel.: 553 872 173, 731 607 906, e-mail: tumova@ostroj.cz.
Volné místo strojní záměčník divize strojírna pro lokalitu Opava.