Obchodní zástupce - Kutnokorsko

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Obchodní zástupce - Kutnokorsko ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Obchodní zástupce – Kutnohorsko, Pardubicko
Hledáte zajímavou práci na pozici obchodního zástupce?
Je pro vás obchod obor, který vás zajímá a ve kterém byste se rádi realizovali?

Jestliže se nebojíte zodpovědné práce, cestování a jednání se zákazníky pak možná volné místo bude právě vaše!

Praxe není podmínkou.

Jsme firma Smero spol. s r.o. velkoobchod kancelářských potřeb s 15letou tradicí. Jsme přední českou společností, působící od roku 1998 v oblasti dodávek kancelářských potřeb firmám a institucím. Hlavním účelem naší firmy je uspořit zákazníkovi jeho náklady, zjednodušit a zpříjemnit jeho nákup.

Požadujeme:
schopnost vytvořit a rozvíjet dlouhodobé vztahy
schopnost rychlého řešení problémů
schopnost učit se novým věcem a samostatnost
řidičský průkaz, čistý trestní rejstřík

Nabízíme:
stabilní práci
vaše práce bude vidět na růstu firmy
kolektiv, který táhne za jeden provaz
pracovní smlouva, hlavní pracovní poměr

V případě vašeho zájmu zašlete životopis mailem.

Kontaktní osoba:
Prokesova.L@smero.cz
Lenka Prokešová
SMERO, spol. s r.o.
Nechoďte osobně. Na pobočce není člověk, který by se vám mohl věnovat.
Uchazeče/čky, vybrané do výběrového řízení, budeme kontaktovat.
Volné místo obchodní zástupce - kutnokorsko pro lokalitu Kutná Hora.