Lékaři pro RDG oddělení, pracoviště Orlová

Pracovní místo ( Lékaři pro RDG oddělení, pracoviště Orlová ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nemocnice s poliklinikou Karviná - Ráj, příspěvková organizace
Bližší informace poskytne primář MUDr. Tomáš Bližňák, tel. 596 583 307 nebo email: bliznakatnspka.cz.
Volné místo lékaři pro rdg oddělení, pracoviště orlová pro lokalitu Karviná.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Zdravotní sestra #estetickádermatologie Prestižní klinika specializující se na genetické analýzy, doplňky stravy a kosmetiku na míru, hledá do svého týmu zkušenou, pečlivou kosmetičku/zdravotní sestru, která by pečovala o krásnou pleť a pokožku řady českých i zahraničných ...
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

Farmaceutický reprezentant až 50 000 Kč něsíčně Máte zkušenost v oblasti farmacie? Jste energetická osobnost s dobrými komunikativními vlastnostmi? Pro farmaceutickou společnost s významným podílem na trhu hledáme Farmaceutického reprezentanta
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Zkušený tester - Systémy pro lékaře Chcete rozjet kariéru v úspěšné a stabilní společnosti, která se zabývá vývojem hi-tech SW a aplikací v oblasti zdravotnictví a automotive? Láká vás či již máte zkušenost s testováním softwaru či aplikací? V tom případě máme práci přesně pro ...
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 6, Plný úvazek, Inzerováno před 5 dny