Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj, příspěvková organizace Lékaři pro RDG oddělení, pracoviště Orlová

Lékaři pro RDG oddělení, pracoviště Orlová

Odeslat

Pracovní náplň
Nemocnice s poliklinikou Karviná - Ráj, příspěvková organizace
Bližší informace poskytne primář MUDr. Tomáš Bližňák, tel. 596 583 307 nebo email: bliznak@nspka.cz.
Volné místo lékaři pro rdg oddělení, pracoviště orlová pro lokalitu Karviná.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lékaři pro RDG oddělení, pracoviště Orlová

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj, příspěvková organizace
Ulice: Vydmuchov 399
Město: Karviná
PSČ: 734 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: MUDr. Bližňák
Telefon: +420 596 583 307

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj, příspěvková organizace