grafik/čka

  • Vyškov

Pracovní místo ( grafik/čka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Expandující firma zabývající se výrobou a prodejem sportovního oblečení hledá posilu do svého týmu z důvodu rozšiřování výroby.
Požadavky: znalost a praxe s programy Corel Draw nebo Adobe Illustrator podmínkou
Kontaktní osoba: paní Trenkle, 517 444 420, nutno domluvit osobní schůzku předem telefonicky.
Popis práce: tvorba grafických návrhů, pracoviště náměstí Čsl. armády 421/8, Vyškov
Firma nabízí: mzda 13 000,-Kč + pohyblivá složka mzdy až 5 000,-Kč + benefity
Kontakt: tel: 517 444 420, e-mail: info@cusspo.cz, v případě zájmu zašlete životopis na uvedený e-mail, vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení, nechodit na pracoviště osobně!
Volné místo grafik/čka pro lokalitu Vyškov.