stavbyvedoucí

Pracovní místo ( stavbyvedoucí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Plánování a řízení stavební výroby, orientace v projektové dokumentaci, orientace v rozpočtech, schopnost sledování nákladů a výnosů zakázek, znalost tvorby rozpočtů a cenových nabídek, technické myšlení, velmi dobré organizační dovednosti, komunikace se zákazníky, vysoké pracovní nasazení, časová ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Management
Stavebnictví a reality

Další volná místa

ZÁSTUPCE STAVBYVEDOUCÍHO Kontakt: pan Bezloja tel.: 733 158 566, e-mail: lubor@brossini.cz. Jedná se o pozici zástupce stavbyvedoucího, pozice obnáší zásobování staveb, kontrola subdodavatelů, apod. Požadujeme čistý trestní rejstřík, praxi na obdobné pozici alespoň ...
Tomáš Lánský Držovice, Inzerováno před 2 dny

VEDOUCÍ STAVEBNÍ ČETY Kontakt: Mgr. Žouželková Helena, tel.: 775 984 890, e-mail: helena@gamastavby.cz. Požadujeme: vyučení v oboru zedník, praxe 10 let v oboru, zdravotní způsobilost, spolehlivost a odpovědnost. Přímo podřízený stavbyvedoucímu. Nabízíme zázemí ve ...
GAMA stavby s.r.o. Držovice, Inzerováno před 2 dny

STAVBYVEDOUCÍ Praxe v oboru stavebnictví - suché výstavby vítaná, nutný řidičský průkaz. Zasílání životopisů na e-mail pekarikova@chribek.cz Aktualizace: 29.4.2016 Volné místo stavbyvedoucí pro lokalitu Bohuslavice.
CHŘÍBEK CZ s.r.o. Bohuslavice, Inzerováno před 2 dny