stavbyvedoucí

Pracovní místo ( stavbyvedoucí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Plánování a řízení stavební výroby, orientace v projektové dokumentaci, orientace v rozpočtech, schopnost sledování nákladů a výnosů zakázek, znalost tvorby rozpočtů a cenových nabídek, technické myšlení, velmi dobré organizační dovednosti, komunikace se zákazníky, vysoké pracovní nasazení, časová ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Management
Stavebnictví a reality

Další volná místa

STAVEBNÍ TECHNICI STAVEBNÍ TECHNICI - na dobu určitou (ode dne nástupu na 1 rok s možností prodloužení), požadavky: min. SŠ stavební, praxe min. 3 roky jako mistr nebo stavbyvedoucí, nutná znalost čtení z plánu, komunikativnost, dobrý zdravotní stav, nástupní plat ...
JEŽ - kamenické práce, spol. s r.o. Loděnice, Plný úvazek, Inzerováno včera

Asistent stavbyvedoucího • Na stavbě řídí a koordinuje práce a činnosti jednotlivých dodavatelů • Zajišťuje a zodpovídá za splnění stanovených úkolů a hospodářských ukazatelů dle pokynů stavbyvedoucího. • Účastní se řízení staveb, včetně kontrolních dnů • Zodpovídá za ...
MORAVOSTAV Brno, a.s. stavební společnost Brno, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

VEDOUCÍ VÝROBY STAVEBNÍCH MATERIÁLŮ Máte zkušenosti s vedením výroby stavebních materiálů? Disponujete dobrými manažerskými zkušenostmi? Pak je tato pozice určena právě Vám!
Grafton Recruitment s.r.o. Pardubicko, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny