Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

stavbyvedoucí

Pracovní místo ( stavbyvedoucí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Plánování a řízení stavební výroby, orientace v projektové dokumentaci, orientace v rozpočtech, schopnost sledování nákladů a výnosů zakázek, znalost tvorby rozpočtů a cenových nabídek, technické myšlení, velmi dobré organizační dovednosti, komunikace se zákazníky, vysoké pracovní nasazení, časová ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Management
Stavebnictví a reality

Další volná místa

Vedoucí stavebního provozu Vedoucí provozu ve stavebnictví Pokud máte zkušenosti ve stavebnictví na obdobné pozici a nyní se rozhlížíte po nové výzvě, pak neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis!
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

stavbyvedoucí Požadované dovednosti Plánování a řízení stavební výroby, orientace v projektové dokumentaci, orientace v rozpočtech, schopnost sledování nákladů a výnosů zakázek, znalost tvorby rozpočtů a cenových nabídek, technické myšlení, velmi dobré ...
BauCom s.r.o. Brno, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

Stavbyvedoucí - žárotechnické práce funkce: provádění žáruvzdorných vyzdívek průmyslových agregátů, práce na stavbách v ČR a zahraničí Volné místo stavbyvedoucí - žárotechnické práce pro lokalitu Brno.
P K I - Teplotechna Brno spol. s r.o. Brno, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit