Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

zdravotní sestra

Pracovní místo ( zdravotní sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme praxi alespoň 3 roky na obdobné pozici, registraci k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a schopnost vedení týmu. Podnikové stravování.
V případě zájmu zasílejte své životopisy na emailovou adresu: soldatkovaatdskreta.cz
První kolo ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

KONSTRUKTÉR Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu. Pro našeho klienta, výrobce zdravotnických prostředků hledáme vhodného kandidáta na pozici: KONSTRUKTÉR
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Obsluha šicích a vyšívacích strojů místo výkonu práce Kratochvílova č.p. 2657, 413 01 Roudnice nad Labem. NABÍZÍME: Nástupní mzda: 17. 000,-Kč 3. měsíce: 18. 300,-Kč Průměrná mzda: 21. 300,-Kč Dále nabízíme: - 13. plat - kantýna - hlavní jídlo v ceně 28,-Kč - zajištění dopravy ze ...
JOHNSON CONTROLS AUTOMOBILOVÉ SOUČÁSTKY, k.s. Roudnice nad Labem, Inzerováno včera

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) Místo výkonu práce: Praha Kontaktní osoba: Repetskyy Volodymyr - tel. 608068730 - způsob prvního kontaktu - osobně Praha 3, Žerotínova 39 - úterý + čtvrtek 9,00 - 11,00 hod. nebo telefonicky Požadavky: Dobrý zdravotní stav, práce přes sobotu a ...
PETROL - PLUS s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit