obchodní zástupce ČR - výroba a distribuce dětských hřišť

  • Hulín

Pracovní místo ( obchodní zástupce ČR - výroba a distribuce dětských hřišť ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Hulín (kraje Zlínský, Olomoucký, Brněnský - Vyškovsko)
- pracovní náplň:
zodpovědnost za nové a stávající zákazníky a obchodní příležitosti ve svěřené oblasti ČR, aktivní vyhledávání nových zákazníků a obchodních příležitostí, telefonické oslovení zákazníků a domluvení osobních schůzek za účelem prodeje všech výrobků a služeb společnosti, spolehlivé a rychlé zpracování informace o nové obchodní příležitosti, kvalitní vedení obchodní dokumentace v informačním systému, aj.
- požadavky na pozici:
SŠ/VŠ vzdělání, praxe na obchodní pozici min. 5 let, prokazatelné obchodní zkušenosti – obchodní výsledky a reference, výhodou jsou zkušenosti v oblasti řízení spodních a montáží ocelových konstrukcí, dětských hřišť a městského mobiliáře, ŘP sk. B, aktivní řidič, aktivní znalost na PC, trestní bezúhonnost, doba určitá s možností prodloužení
- nabízíme:
perspektivní a zajímavou práci v oblasti výroby a distribuce dětských hřišť a městského mobiliáře, příjemné a moderní pracovní prostředí, možnost osobního a finančního růstu, programy školení zaměstnanců, systémy zaměstnaneckých benefitů, služební automobil
- své písemné nabídky s profesním životopisem včetně zpětného telefonického kontaktu posílejte na e-mail: gargulak@karim.cz nebo na adresu firmy, vybraní uchazeči budou pozvaní k osobnímu pohovoru
Volné místo obchodní zástupce čr - výroba a distribuce dětských hřišť pro lokalitu Hulín.