Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Zdravotní sestra/bratr Německo

Pracovní místo ( Zdravotní sestra/bratr Německo ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pro našeho klienta hledáme kandidáty/tky na pracovní místo v Německu, momentálně v okolí Norimberku, Mnichově, Dortmundu a u Pasova

Zdravotni sestra / bratr- Německo

Místo výkonu: Německo

Nástup: IHNED

Požadavky:
3 letá souvislá praxe na pozici zdravotní sestra/bratr.
Ukončené vzdělání Dipl. ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA Požadujeme - praxe min. 3 roky, nutná registrace zdravotní sestry. Pracovní doba 6:30-18:30, 18:30-6:30. Volné místo všeobecná zdravotní sestra pro lokalitu Komorní Lhotka.
Integrovaný sociální ústav Komorní Lhotka čp. 210, příspěvková organizace Komorní Lhotka, Plný úvazek, Inzerováno včera

Všeobecné sestry s osvědčením mzda: 18000 Kč + příplatky dle odpracovaných let; požadavky: znalost práce na PC, řidič. průkaz sk. B; Životopis zasílat na e-mail Volné místo všeobecné sestry s osvědčením pro lokalitu Orlová.
Dům seniorů POHODA, o.p.s. Orlová, Plný úvazek, Inzerováno včera

Zdravotní sestra s registrací Požadavky: vzděl. SŠ s maturitou, praxe výhodou, ŘP sk. B. První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem. Volné místo zdravotní sestra s registrací pro lokalitu Olomouc.
POMADOL s.r.o. Olomouc, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit