Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Zdravotní sestra/bratr Německo

Pracovní místo ( Zdravotní sestra/bratr Německo ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pro našeho klienta hledáme kandidáty/tky na pracovní místo v Německu, momentálně v okolí Norimberku, Mnichově, Dortmundu a u Pasova

Zdravotni sestra / bratr- Německo

Místo výkonu: Německo

Nástup: IHNED

Požadavky:
3 letá souvislá praxe na pozici zdravotní sestra/bratr.
Ukončené vzdělání Dipl. ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Všeobecné sestry s osvědčením požadavky: nutný ŘP sk. B Volné místo všeobecné sestry s osvědčením pro lokalitu Český Těšín.
SENIOR DOMY POHODA a.s. Český Těšín, Plný úvazek, Inzerováno před 7 dny

Zdravotní sestra pro pediatrii Zaměstnavatel požaduje: praxi v oboru - nutná; příjemné vystupování; komunikativnost; znalost práce na PC. Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: senkova@nwm-med.com; - telefonicky v době od 10,00 - 15,00hod na čísle 777 568 ...
NewWaterMeaning s.r.o. Přerov, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

Všeobecné sestry s osvědčením SZŠ, VOŠZ. Požadavky na kvalifikaci v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb., dle § 5 a osvědčení o výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, registrace v souladu s platnou legislativou. Náplň: poskytování komplexní základní nebo ...
Domov Vesna, příspěvková organizace Orlová, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit