Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Zdravotní sestra/bratr Německo

Pracovní místo ( Zdravotní sestra/bratr Německo ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pro našeho klienta hledáme kandidáty/tky na pracovní místo v Německu, momentálně v okolí Norimberku, Mnichově, Dortmundu a u Pasova

Zdravotni sestra / bratr- Německo

Místo výkonu: Německo

Nástup: IHNED

Požadavky:
3 letá souvislá praxe na pozici zdravotní sestra/bratr.
Ukončené vzdělání Dipl. ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

ZDRAVOTNÍ SESTRA S REGISTRACÍ A11 26/5/2016 ranní směny, práce s PC, kladný a vstřícný přístup k seniorům, vedení týmu (cca 5) osob Kontakt - telefonicky, e-mailem - viz výše Osobně možno po předchozí domluvě Volné místo zdravotní sestra s registrací pro lokalitu Palkovice.
Ivana Golová Palkovice, Inzerováno včera

ZDRAVOTNÍ SESTRA, BRATR - VŠEOBECNÁ SESTRA SŠ, práce v přímé obslužné péči o seniory, odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu, čistý výpis z Rejstříku trestů. Mzda 18 000 Kč, prac. úvazek plný, pracoviště Kravaře, nástup dle dohody, ...
Domov pro seniory sv. Hedviky - Kravaře, příspěvková organizace Kravaře, Inzerováno včera

ZDRAVOTNÍ SESTRA, BRATR * SŠ/VŠ všeobecná sestra s registrací, registrace podmínkou, praxe u lůžka výhodou, zkušenosti s prací v domově pro seniory a domově se zvláštním režimem výhodou, skvělé komunikační schopnosti, zkušenosti s výkaznictvím na pojišťovny, uživatelská ...
Vila Vančurova o.p.s. Opava, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit