Plynoma Soukup s.r.o.

instalatér vodař, topenář, plynař

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky: ŘP sk. B.
Volné místo instalatér vodař, topenář, plynař pro lokalitu Domažlice.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 07. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: instalatér vodař, topenář, plynař

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Plynoma Soukup s.r.o.
Ulice: Masarykova 235
Město: Domažlice
PSČ: 344 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Libor Soukup
E-mail: soukup@plynomasoukup.cz
Telefon: +420 606 401 648,379 722 576

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Plynoma Soukup s.r.o.