Pečovatelka

Pracovní místo ( Pečovatelka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Schůzku předem telefonicky domluvit.
ŘP sk.B, čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost, kurz pracovníka v soc. službách.
Volné místo pečovatelka pro lokalitu Čakovičky.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Všeobecné sestry bez specializace Podmínkou je platné Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru všeobecná sestra! Dále požadujeme znalost programu Cygnus. Výhodou dřívější zkušenosti s cílovou skupinou senioři. Pracovní poměr je možné prodloužit na ...
Pečovatelské centrum Praha 7 Praha, Plný úvazek, Inzerováno před 7 dny

Pečovatelé - Pracovníci v sociálních službách s přímou oblsužnou péčí Kurz pracovníka v sociálních službách (přímá obslužná péče) je výhodou ne podmínkou. Nabízíme: mzdu 9.600,-/měsíc (při nedoložení kurzu) + příplatky, mzdu 10.100,-/měsíc (s absolvovaným kurzem) + příplatky. Možnost ubytování. Pracovní doba od 6:00 ...
PAMPELIŠKA, o.p.s. Stráž pod Ralskem, Plný úvazek, Inzerováno před 7 dny

PEČOVATEL/KA SŠ vzdělání, popř. pečovatelský kurz, sociální cítění, znalost Nj, komunikativnost, ŘP sk. B vítán, denní a noční směny, zaslat životopis s motivačním dopisem e-mailem, popř. se hlásit telefonicky Volné místo pečovatel/ka pro lokalitu Lázně Libverda.
SEN 40 s.r.o. Lázně Libverda, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden