Pečovatelka

Pracovní místo ( Pečovatelka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Schůzku předem telefonicky domluvit.
ŘP sk.B, čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost, kurz pracovníka v soc. službách.
Volné místo pečovatelka pro lokalitu Čakovičky.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

PEČOVATEL/KA PRO TÉRENNÍ SLUŽBY PEČOVATEL/KA PRO TÉRENNÍ SLUŽBY - místo výkonu: Cajthamlova č.p. 169, Beroun - Zavadilka a okolí, úloha pečovatele je náročná, ale přináší osobní obohacení, požadavky: ŘP sk. B a vlastní vůz podmínkou, zodpovědný přístup a pečlivost, samostatnost a ...
Farní charita Beroun Beroun, Zkrácený úvazek, Inzerováno déle jak týden

PEČOVATEL/PEČOVATELKA PRO DOMOV SV. ANEŽKY ČESKÉ PEČOVATEL/PEČOVATELKA PRO DOMOV SV. ANEŽKY ČESKÉ - místo výkonu: Beroun, požadavky: zodpovědný přístup, pečlivost a trpělivost, samostatnost a spolehlivost, komunikační dovednosti, schopnost týmové práce, akreditovaný kurz Pracovník v sociálních ...
Farní charita Beroun Beroun, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

pečovatelka Místo výkonu práce: Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5 náměstí 14. října 802/11, Praha 5 - Smíchov Kontakt: Eva Krčmářová, Lucie Vahala - csop5@volny.cz Požadujeme: kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách Nabízíme: 5 týdnů ...
Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5, příspěvková organizace Praha, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden