Pečovatelka

Pracovní místo ( Pečovatelka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Schůzku předem telefonicky domluvit.
ŘP sk.B, čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost, kurz pracovníka v soc. službách.
Volné místo pečovatelka pro lokalitu Čakovičky.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

PEČOVATEL/PEČOVATELKA PRO STACIONÁŘ PEČOVATEL/PEČOVATELKA PRO STACIONÁŘ - náplň práce: pomoc se sebeobsluhou (osobní hygiena, příprava jídla apod.), poskytovat pomoc při omezení pohyblivosti, trávit čas ve společnosti klienta, což zahrnuje vzájemnou komunikaci, podporu jeho ...
Farní charita Beroun Beroun, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

PEČOVATEL/KA Vzdělání: z, úso, sš + kurz MPSV (150 hodin) Platové podmínky: od 4 T + příplatek 1.200,- Kč, při dobré aktivitě osobní ohodnocení od 3 měsíce Další: Výpis z RT, pozitivní přístup k péči o seniory a praxe v sociální oblasti výhodou, ŘP skupiny B a ...
Domov důchodců Jindřichovice pod Smrkem, příspěvková organizace Jindřichovice pod Smrkem, Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny

Pečovatelé v oblasti domácí péče a terénních sociálních služeb Jedná se o pečovatelku lůžka. Požadavky: akreditovaný kurz pracovníka v sociálních službách, podmínkou doložená praxe v péči o seniory a kladný vztah k cílové skupině. Pracovní poměr je možné prodloužit na dobu neurčitou. Volné místo pečovatelé v ...
Pečovatelské centrum Praha 7 Praha, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden