Pečovatelka

Pracovní místo ( Pečovatelka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Schůzku předem telefonicky domluvit.
ŘP sk.B, čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost, kurz pracovníka v soc. službách.
Volné místo pečovatelka pro lokalitu Čakovičky.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Odborný kontaktní pracovník v sociálních službách Hledáme šikovného a pracovitého pracovníka/pracovnici v sociálních službách pro terénní pečovatelskou službu. Požadujeme Základní vzdělání nebo ukončené střední vzdělání a absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních ...
Středisko sociálních služeb Městské části Praha 9 Praha, Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny

Zdravotní pečovatel Personální společnost Humares Maintec zprostředkuje toto uplatnění: Zdravotní pečovatelka/pečovatel. Požadujeme - Zdravotní vzdělání - SŠ nebo VŠ prvního stupně - Absolventky nebo s praxí ve zdravotnictví - Dobrou znalost anglického jazyka - ...
Humares s.r.o. Kladno, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

pracovník v sociálních službách-pečovatel/ka kurz pracovníka v sociálních službách, řídičský průkaz sk. B. Zvl. prémie, dovolená navíc. První kontakt emailem nebo osobně. Volné místo pracovník v sociálních službách-pečovatel/ka pro lokalitu Roudnice nad Labem.
OPORA občanské sdružení Roudnice nad Labem, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden