Pečovatelka

Pracovní místo ( Pečovatelka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Schůzku předem telefonicky domluvit.
ŘP sk.B, čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost, kurz pracovníka v soc. službách.
Volné místo pečovatelka pro lokalitu Čakovičky.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

ZDRAVOTNÍ SESTRA ZDRAVOTNÍ SESTRA - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Požadujeme: min. ÚSO vzdělání v oboru, registrace pro práci sestry bez odborného dohledu, praxe u lůžka nutná, aktuální praxe ve zdravotnictví min. 5 let, organizační schopnosti, ...
Soukromé senior centrum Nechanice s.r.o. Nechanice, Inzerováno déle jak týden

Zdravotničtí asistenti (praktické sestry) akceptace požadavků na rozvržení pracovní doby-12 hod,. denní noční (od 7:00-19:00, 19:00-07:00) základní plat + příplatky za noční, víkendy, svátky, přesčasy, jednorázové případné prémie, kvalifikace dle zákona 96/2004 Sb, SZŠ,VZŠ nebo VŠ, - obor ...
Domov Borová, s.r.o. Trnová, Inzerováno déle jak týden

všeobecná sestra bez odborného dohledu 2 (možnost HPP i zkrácený úvazek, rovněž možnost dokončení registrace při zaměstnání - zařazení jako Zdravotnický asistent CZ-ISCO: 32560 po obdržení registrace zařazení dle níže uvedené pracovní nabídky). Vhodné i pro aktivní důchodkyně/ce, ...