Pečovatelka

Pracovní místo ( Pečovatelka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Schůzku předem telefonicky domluvit.
ŘP sk.B, čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost, kurz pracovníka v soc. službách.
Volné místo pečovatelka pro lokalitu Čakovičky.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Pečovatel v oblastri domácí péče a terénních sociálních služeb Schůzku předem telefonicky domluvit. Požadavky: kurz pracovníka v sociálních službách (či jiné odpovídající vzdělání dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách), ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík, preferujeme uchazeče z blízkého okolí sídla ...
ANTONIA senior services s.r.o. Čakovičky, Plný úvazek, Inzerováno před 6 dny

Vedoucí sociálně zdravotního úseku SŠ, VŠ, VOŠ, Odbornost: Všeobecná sestra bez odborného dohledu dle § 4 Zákona 96/2004 Sb. v platném znění a dle vyhlášky 55/2011 v odbornosti: Odbornost 913 : všeobecná sestra v sociálních službách, prokazatelná praxe v řízení malého/středního týmu; ...
Domov Borová, s.r.o. Trnová, Plný úvazek, Inzerováno před 7 dny

Pečovatelka dětská v domácnosti, chůva Pozice je pouze pro osoby se zdravotním postižením - chráněné pracovní místo Volné místo pečovatelka dětská v domácnosti, chůva pro lokalitu Praha.
Tamtamy o.p.s. Praha, Zkrácený úvazek, Inzerováno déle jak týden