Pečovatelka

Pracovní místo ( Pečovatelka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Schůzku předem telefonicky domluvit.
ŘP sk.B, čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost, kurz pracovníka v soc. službách.
Volné místo pečovatelka pro lokalitu Čakovičky.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

PEČOVATEL/KA V TERÉNU Požadavky: - praxe min 2 roky - řidičský průkaz sk. B - vlastní auto výhodou - vzdělání není rozhodující, ale je potřeba, aby uchazeč měl absolvovaný pečovatelský kurz Nabízíme: - smysluplnou a zajímavou práci v terénu na jednu směnu - příjemný ...
Hospicová péče sv.Zdislavy, o.p.s. Liberec, Plný úvazek, Inzerováno včera

pečovatel v oblasti domácí péče Filipínský a anglický jazyk - komunikace se zaměstnavatelem. Volné místo pečovatel v oblasti domácí péče pro lokalitu Litoměřice.
Rosa Delma Macháčková Litoměřice, Plný úvazek, Inzerováno včera

PEČOVATEL/KA - AKTIVIZAČNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE DOMOVA SV. ANEŽKY ČESKÉ PEČOVATEL/KA - AKTIVIZAČNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE DOMOVA SV. ANEŽKY ČESKÉ - místo výkonu: Beroun, Požadavky: zkušenost s přímou prací s klienty, schopnost vést pracovní skupinu a individuálně pracovat s klientem, manuální zručnost, kreativitu, ...
Farní charita Beroun Beroun, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny