Pečovatelka

Pracovní místo ( Pečovatelka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Schůzku předem telefonicky domluvit.
ŘP sk.B, čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost, kurz pracovníka v soc. službách.
Volné místo pečovatelka pro lokalitu Čakovičky.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

pečovatel/ka do terénu Požadujeme minimálně kurz Pracovník v sociálních službách, ochotu, flexibilitu, slušné vystupování, kladný přístup k seniorům, trestní bezúhonnost. Náplní práce bude dohled nad klientem v domácím prostředí, pomoc s hygienou, příprava a podávání ...
Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, příspěvková organizace Praha, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Pracovník v sociálních službách - pečovatel / pečovatelka Požadujeme: trestní bezúhonnost, komunikativnost, empatii, flexibilitu, kurz pro pracovníky v sociálních službách (není podmínkou), schopnost týmové práce, očkování proti žloutence typu B. Nabízíme práci na HPP v příjemném kolektivu lidí, příspěvek ...
Centrin CZ s.r.o. Unhošť, Plný i zkracený úvazek, Inzerováno před 2 dny

Pracovník v sociálních službách Pro domov se zvláštním režimem hledáme brigádníky a pracovníky pro pozici pracovník v sociálních službách - pečovatel. Požadujeme: minimálně základní vzdělání + kurz pracovníka v sociálních službách, flexibilitu, empatii, chuť pracovat. Nabízíme: ...
Senior Home,s.r.o. Tuchlovice, Plný i zkracený úvazek, Inzerováno před 3 dny