Pečovatelka

Pracovní místo ( Pečovatelka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Schůzku předem telefonicky domluvit.
ŘP sk.B, čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost, kurz pracovníka v soc. službách.
Volné místo pečovatelka pro lokalitu Čakovičky.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

PEČOVATELÉ V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH PEČOVATELÉ V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - možno jak na HPP, tak na zkrácený úvazek, nástup možný ihned, požadavky: ŘP sk. B, vlastní osobní automobil, AJ - aktivní, náplň práce: terénní práce, přímá péče o klienta v domácnosti - zejména senioři, životopis ...
Senior Care pečovatelská služba o.p.s. Beroun, Plný i zkracený úvazek, Inzerováno před 2 dny

PEČOVATEL/KA v sociálních službách Přijmeme do domova pro seniory pečovatelku na plný úvazek. Výhodou kurz Pracovník v sociálních službách se zaměřením na přímou obslužnou péči. Životopis zasílejte na adresu: asistentochl@volny.cz Volné místo pečovatel/ka v sociálních službách pro ...
Oblastní charita Liberec Chrastava, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

Pečovatelka Místo výkonu práce: Náměstí 14. října č.p. 802/11, Smíchov, Praha 5. Požadujeme: Kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky. Zasílejte své životopisy na email: csop5@volny.cz Volné místo pečovatelka ...
Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5, příspěvková organizace Praha, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny