Pečovatelka

Pracovní místo ( Pečovatelka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Schůzku předem telefonicky domluvit.
ŘP sk.B, čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost, kurz pracovníka v soc. službách.
Volné místo pečovatelka pro lokalitu Čakovičky.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečov Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Vinohrady, 110 00, U Bulhara č.e. 46 Kontaktní osoba:akatošová Petra Mgr., tel.: 222521110, e-mail: personalista.praha@nadeje.cz Lakatošová Petra Mgr., tel.: 222521110, e-mail: ...
NADĚJE Praha, Inzerováno včera

pracovnice/ník v sociálních službách rekvalifikační kurz ,,Pracovník v sociálních službách výhodou/možnost dodělání kurzu při zaměstnání, komplexní provádení pečovatelských činností, psychické aktivizace klientů, posilování společenských a sociálních kontaktů klientů, provádení úkonů ...
Domov důchodců Dobřichovice Všenory, Inzerováno včera

Pečovatel/ka Požadavky: min. absolvent kurzu pro pracovníky v sociálních službách, dobrý zdravotní stav, čistý trestní rejstřík. Nástup ihned nebo dle dohody. Práce ve směnném provozu (denní a noční směny). Možnost dalšího vzdělávání. Závodní stravování. Plat od ...
Domov Kolešovice, poskytovatel sociálních služeb Kolešovice, Inzerováno včera