Pečovatelka

Pracovní místo ( Pečovatelka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Schůzku předem telefonicky domluvit.
ŘP sk.B, čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost, kurz pracovníka v soc. službách.
Volné místo pečovatelka pro lokalitu Čakovičky.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Pečovatel/ka v nepřetržitém provozu Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Smíchov, 150 00, Na Neklance 15 Kontaktní oosba: Krčmářová Eva, Vahala Lucie, e-mail: csop5@volny.cz Své životopisy zasílejte na e-mail csop5@volny.cz Požadujeme: kvalifikační kurz pracovníka v ...
Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5, příspěvková organizace Praha, Inzerováno před 2 dny

terénní pečovatelka Místo výkonu práce: Máchova č.p. 1029/14, Vinohrady, 120 00 Praha 2 Kontaktní osoba: Krejčová Jarmila, e-mail: jarmila.krejcova@cssp2.cz Očkování proti žloutence typu B, odborná způsobilost dle zákona o sociálních službách platové podmínky dle NV ...
Centrum sociálních služeb Praha 2 Praha, Inzerováno před 4 dny

PRACOVNÍK/-CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - TERÉNNÍ SLUŽBA PRACOVNÍK/-CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - TERÉNNÍ SLUŽBA - pracoviště Charitní pečovatelská služba Libošovice. V případě zájmu pište na e-mail: libuse.kollova@sobotkacharita.cz. Bližší informace na tel.: 493571156 pí Libuše Kollová. Požadujeme ukončené ...
Oblastní charita Sobotka Libošovice, Inzerováno před 5 dny