Pečovatelka

Pracovní místo ( Pečovatelka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Schůzku předem telefonicky domluvit.
ŘP sk.B, čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost, kurz pracovníka v soc. službách.
Volné místo pečovatelka pro lokalitu Čakovičky.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Pracovník v sociálních službách - pečovatel, ošetřovatel Pro domov se zvláštním režimem hledáme pracovníka v sociálních službách - pečovatele, ošetřovatele, ideálně muže. Jedná se o přímo obslužnou péči o klienty domova. Směny: 12 hodinové - denní, noční. Vzdělání: ZŠ/SŠ (i bez maturity) + nutný ...
Senior Home,s.r.o. Tuchlovice, Plný i zkracený úvazek, Inzerováno před 2 dny

PEČOVATEL/KA požadujeme min. výuční list, absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu (ukončené vzdělání podle zákona č. 108/2006 Sb., § 116), ŘP sk. B, spolehlivost. Nabízíme možnost ubytování a stravování, výše mzdy se bude odvíjet od délky započítané ...
LED Sign s.r.o. Železnice, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

Pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti POMOCNICE V DĚTSKÉM CENTRU, SŠ vzdělání (vítáno humanitní zaměření), případně rekvalifikační kurz pracovník v sociálních službách/pečovatelka o děti, zkušenosti s péčí o děti vítány, kladný vztah k dětem, zkrácený prac. úvazek: 0,5 (20 hod. týdně), ...
Spirála Turnov, o.s. Turnov, Zkrácený úvazek, Inzerováno déle jak týden