Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Obchodní zástupce/kyně

Pracovní místo ( Obchodní zástupce/kyně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jedná se o pozici v lokalitě PRAHA A OKOLÍ! Požadujeme: zodpovědnost, dochvilnost, velmi dobré vyjadřovací schopnosti a reprezentativní vystupování, zkušenosti s D2D prodejem výhodou, bydliště v místě pracovního výkonu výhodou.

Nabízíme: odborné školení o D2D prodeji a produktu, HPP, možnost ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

PRACOVNÍK SKLADU AMAZON - nástup IHNED Pracujte s Adecco v Amazonu - největším internetovém obchodě na světě! Adecco jako hlavní HR partner společnosti nyní nabírá do distribučního i reklamačního centra v Dobrovízi! Pojďte si vydělat do Amazonu až 24.000 Kč/měs.! Volejte ZDARMA 800 100 ...
Adecco Czech Republic - HQ Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

HR - RECRUITMENT KONZULTANT, FINANCE Práce s lidmi je Vaše poslání a oblast HR Vás stále láká? Jste zapálení pro nábor? Máte obchodního ducha? Je-li odpověď na všechny otázky ANO, pak možná hledáme právě Vás! Přihlaste se na pozici
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 1, Plný úvazek, Inzerováno včera

Prodavač sportovního vybavení - CYKLO místo výkonu práce: Radlická 520/117, 15800 Praha kontakt: Plechatová Jana, tel.: 284 683 695, e-mail: jana.plechatova@intersport.cz Odborné poradenství a prodej sportovního vybavení specializace CYKLO/ĽYŽE. Široký okruh produktových znalostí ...
Intersport ČR s.r.o. Praha, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit