Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Obchodní zástupce/kyně

Pracovní místo ( Obchodní zástupce/kyně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jedná se o pozici v lokalitě PRAHA A OKOLÍ! Požadujeme: zodpovědnost, dochvilnost, velmi dobré vyjadřovací schopnosti a reprezentativní vystupování, zkušenosti s D2D prodejem výhodou, bydliště v místě pracovního výkonu výhodou.

Nabízíme: odborné školení o D2D prodeji a produktu, HPP, možnost ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Manažer celního oddělení Manažer celního oddělení Orientujete se a máte aktivní praxi v oblasti celní problematiky? Komunikace s celní správnou a máte znalosti celní legislativy? Máme pro Vás atraktivní nabídku: Hledáme vhodného kandidáta na pozici Manažera pro celní ...
Adecco Praha - HQ PP Plný úvazek, Inzerováno včera

pokladní v prodejně Práce na pokladně a prodej sportovního vybavení. Komunikace, aktivita, spolehlivost, pozitivní přístup, příjemné vystupování a chování, chuť pracovat, zvládání stresu a bezúhonnost, týmový hráč Motivační platové podmínky a bonusy, příjemné pracovní ...
Intersport ČR s.r.o. Mladá Boleslav, Inzerováno včera

SALES MANAGER PRO ČR A SR Pokud máte dlouholeté zkušenosti v oblasti FMCG, chcete se posunout ve své kariéře dál a hledáte novou motivaci, pošlete nám svůj profil a využijte jedinečnou příležitost!
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit