Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Obchodní zástupce/kyně

Pracovní místo ( Obchodní zástupce/kyně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jedná se o pozici v lokalitě PRAHA A OKOLÍ! Požadujeme: zodpovědnost, dochvilnost, velmi dobré vyjadřovací schopnosti a reprezentativní vystupování, zkušenosti s D2D prodejem výhodou, bydliště v místě pracovního výkonu výhodou.

Nabízíme: odborné školení o D2D prodeji a produktu, HPP, možnost ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Flexibilní OSOBNÍ ASISTENT/KA se zkušenostmi a AJ! Máte již zkušenosti na asistentské pozici a nemáte problém s řešením OSOBNÍ AGENDY? Jste zvyklí pracovat s velkou pečlivostí a dotahovat věci do konce?
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 1, Plný úvazek, Inzerováno včera

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ | FACILITY MANAGEMENT Hledáme strategického nákupčí se zkušenostmi min. 5 let!
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Asistent/ka týmu s ANGLIČTINOU - centrum PRAHY Prestižní mezinárodní advokátní kancelář rozšiřuje svůj administrativní tým o pozici ASISTENTA/KY. Ideální kandidát umí ANGLICKY a má ZKUŠENOSTI z ASISTENTSKÉ pozice. Jste to VY? Pak se nám přihlašte!!
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 1, Plný úvazek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit