Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Obchodní zástupce/kyně

Pracovní místo ( Obchodní zástupce/kyně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jedná se o pozici v lokalitě PRAHA A OKOLÍ! Požadujeme: zodpovědnost, dochvilnost, velmi dobré vyjadřovací schopnosti a reprezentativní vystupování, zkušenosti s D2D prodejem výhodou, bydliště v místě pracovního výkonu výhodou.

Nabízíme: odborné školení o D2D prodeji a produktu, HPP, možnost ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Barmani(ky)/číšníci(ce) Místo výkonu práce: Svornosti č.p. 1143/10, Praha 5 - Smíchov Kontakt: Nechaeva Elena, e-mail: nechaeva@hotel-general.com Luxury Boutique Hotel General****na Praze 5 v blízkosti obchodního centra Nový Smíchov hledá pro oddělení F&B nového kolegu na ...
ARTI s. r. o. Praha, Inzerováno včera

Řídící pracovníci v oblasti obchodu, marketingu a v příbuzných oblastech Místo výkonu práce: Krakovská č.p. 583/9, Nové Město, 110 00 Praha 1 Zahraniční firma, vysoká jazyková vybavenost, pracovní flexibilita Volné místo řídící pracovníci v oblasti obchodu, marketingu a v příbuzných oblastech pro lokalitu Praha.
ELC GROUP s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Obchodní zástupci Místo výkonu práce: U Trezorky č.p. 921/2, Praha - Jinonice Kontakt: Štětina Petr, tel.: 246042611 (po-st 10-11), e-mail: pstetina@deloitteCE.com Znalost tureckého jazyka na úrovni rodilého mluvčího; pokročilá znalost angličtiny; pokročilá znalost ...
Oracle Czech s.r.o. Praha, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit