Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Obchodní zástupce/kyně

Pracovní místo ( Obchodní zástupce/kyně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jedná se o pozici v lokalitě PRAHA A OKOLÍ! Požadujeme: zodpovědnost, dochvilnost, velmi dobré vyjadřovací schopnosti a reprezentativní vystupování, zkušenosti s D2D prodejem výhodou, bydliště v místě pracovního výkonu výhodou.

Nabízíme: odborné školení o D2D prodeji a produktu, HPP, možnost ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Ambulantní prodejce obchodní cestující - zboží a vozidlo zajišťuje zaměstnavatel, vhodné pro OZP Volné místo ambulantní prodejce pro lokalitu Dolní Kralovice.
Rudolf Šaman Dolní Kralovice, Plný úvazek, Inzerováno včera

JUNIOR- PRODUKTOVÝ MANAŽER (25.000 - 30.000,- Kč) * Technické návrhy nové produktové řady * Rozšiřování stávajícího portfolia produktů * Komunikace s dodavateli a zákazníky * Vedení obchodních jednání * Příprava nabídek, podkladů pro zakázky * Evidence a zpracovávání zakázek
Advantage Consulting, s. r. o. Plný úvazek, Inzerováno včera

ZKUŠENÁ PRODEJNÍ ASISTENTKA, KOSMETIKA Máte zájem o kosmetiku, mluvíte anglicky, získala jste zkušenosti z prodeje a chtěla byste vést vlastní tým? Zašlete nám svůj životopis na pozici ZKUŠENÁ PRODEJNÍ ASISTENTKA a začněte budovat svou kariéru v mezinárodní kosmetické ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit