Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Obchodní zástupce/kyně

Pracovní místo ( Obchodní zástupce/kyně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jedná se o pozici v lokalitě PRAHA A OKOLÍ! Požadujeme: zodpovědnost, dochvilnost, velmi dobré vyjadřovací schopnosti a reprezentativní vystupování, zkušenosti s D2D prodejem výhodou, bydliště v místě pracovního výkonu výhodou.

Nabízíme: odborné školení o D2D prodeji a produktu, HPP, možnost ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Operátor call centra Hledáme spolupracovníky pro pozici telefonní operátor v call centru PRO SPOLEČNOST VODAFONE. Společnost ATODA působící v oblasti telemarketingu, patřící k nejúspěšnějším na českém trhu, vypisuje výběrové řízení na pozici TELEFONNÍ PRODEJCE PRO ...
ATODA Telemarketing, spol. s r.o. Příbram, Plný i zkracený úvazek, Inzerováno dnes

zástupce výrobního ředitele vzdělání VŠ hutního či strojního zaměření, praxe v hutnictví min. 10 let, znalost Rj/ukrajinského jazyka na úrovni rodilý mluvčí Volné místo zástupce výrobního ředitele pro lokalitu Kladno.
POLDI s.r.o. Kladno, Plný úvazek, Inzerováno dnes

Specialisté v oblasti vzdělávání a rozvoje lidských zdrojů Místo výkonu práce: Praha 4 - Chodov, V Parku 2326/18, 148 00 Kontaktní osoba: Miroslav Mejtský, tel: +420 604 298 953, e-mail: mmejtsky@deloittece.com, Po-St 10-11 Požadované dovednosti: znalost ukrajinštiny na úrovni rodilého ...
Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno dnes

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit