Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Obchodní zástupce/kyně

Pracovní místo ( Obchodní zástupce/kyně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jedná se o pozici v lokalitě PRAHA A OKOLÍ! Požadujeme: zodpovědnost, dochvilnost, velmi dobré vyjadřovací schopnosti a reprezentativní vystupování, zkušenosti s D2D prodejem výhodou, bydliště v místě pracovního výkonu výhodou.

Nabízíme: odborné školení o D2D prodeji a produktu, HPP, možnost ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

zástupce hlavní účetní VŠ vzdělání ekonomického směru, praxe v oboru, znalost ruského nebo ukrajinského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, znalost Aj. Volné místo zástupce hlavní účetní pro lokalitu Kladno.
POLDI s.r.o. Kladno, Plný úvazek, Inzerováno dnes

Detektiv v obchodě Před pohovorem nutný telefonický kontakt-724 593 032 nebo zaslat CV na: TomasKadlecik@seznam.cz! Pracoviště: Galerie Fénix - Vysočanská 382, OC Letňany - Veselská 663, prodejny po celém území Prahy. Hrazená doprava do zaměstnání. Nutná dobrá fyzická ...
PCP EURO-POWER EURO POLICE, s.r.o. . Praha, Plný i zkracený úvazek, Inzerováno dnes

Manažeři Požadujeme: ŘP sk.B,čistý trestní rejstřík,praxe v oboru vítána není podmínkou,schopnost vedení týmu Hledáme: řídícího pracovníka v oblasti prodeje,obchodu a služeb Životopisy zasílejte na výše uvedený email. Nástup je ihned nejpozději k ...
Helena Haviarová Libodřice, Plný úvazek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit