Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ASISTENT/ASISTENTKA PRODEJE - PRODAVAČ/PRODAVAČKA

Pracovní místo ( ASISTENT/ASISTENTKA PRODEJE - PRODAVAČ/PRODAVAČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní náplň: obsluha zákazníka/prodej.
Požadujeme: Vstřícnou obsluhu a respektování pravidel.
Nabízíme: Zajímavé výdělky podle obratu, kde si personál sám ovlivňuje, jakou bude mít výplatu.
V případě zájmu zasílejte svůj životopis spolu s fotografií na uvedený e-mail.
Volné místo ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Asistentka s NJ Domluvíte se velmi dobře německy? Baví Vás administrativa, vyřizování požadavků, komunikace a organizační záležitosti? Pak se určitě přihlaste!
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

obchodně technický konzultant Pracoviště: Benešov Náplň práce: návrh technického řešení zakázky a jeho následné úplné řešení ve spolupráci s obchodním zástupcem, zaměření stavebních otvorů, jednání se stavebními firmami, koncovými zákazníky, popř. zasmluvnění zakázek, ...
Geus s.r.o Benešov, Inzerováno před 3 dny

Asistenti Místo pracoviště: - Svémyslice 4 Prvotní kontakt: - e-mail: zamestnani-weurope@centrum.cz Upřesňující údaje: - znalost Nj na komunikativní úrovni podmínkou - znalost Aj výhodou - řp. sk. B Zaměstnanecké výhody: - osobní ohodnocení Volné místo ...
W! Europe, s.r.o. Svémyslice, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit