Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ASISTENT/ASISTENTKA PRODEJE - PRODAVAČ/PRODAVAČKA

Pracovní místo ( ASISTENT/ASISTENTKA PRODEJE - PRODAVAČ/PRODAVAČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní náplň: obsluha zákazníka/prodej.
Požadujeme: Vstřícnou obsluhu a respektování pravidel.
Nabízíme: Zajímavé výdělky podle obratu, kde si personál sám ovlivňuje, jakou bude mít výplatu.
V případě zájmu zasílejte svůj životopis spolu s fotografií na uvedený e-mail.
Volné místo ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Asistent/ka nákupčího (okres Benešov) - příležitost pro absolventy Máte zájem o oblast nákupu a domluvíte se anglicky? Pokud ano, čtěte dále! Momentálně hledáme kandidáta na pozici ASISTENTA V NÁKUPU pro významnou mezinárodní společnosti z oblasti FMCG (potravin).
Grafton Recruitment s.r.o. Benešov, Plný úvazek, Inzerováno před 5 dny

Asistent logistiky (okres Benešov) - prříležitost pro absolventy Máte zájem o práci v logistice a domluvíte se anglicky? Možná hledámě právě Vás!!! Pro velmi významnou mezinárodní společnost z oblasti FMCG (potraviny) hledáme do týmu kandidáta na pozici ASISTENTA DO LOGISTIKY !!!
Grafton Recruitment s.r.o. Benešov, Plný úvazek, Inzerováno před 5 dny

ASISTENTKA NANO ČIŠTĚNÍ nástup možný ihned; pracovní poměr od 9.6.2017 do 9.6.2018; možno DPP, DPČ; plný i zkrácený úvazek (30-40hod./týden); týdenní školení Požadujeme: komunikativnost; práce na PC; AJ-komunikativní úroveň; ŘP sk. B Náplň práce: vedení agendy a ...
Pacha holding, a.s. Poděbrady, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit