Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ASISTENT/ASISTENTKA PRODEJE - PRODAVAČ/PRODAVAČKA

Pracovní místo ( ASISTENT/ASISTENTKA PRODEJE - PRODAVAČ/PRODAVAČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní náplň: obsluha zákazníka/prodej.
Požadujeme: Vstřícnou obsluhu a respektování pravidel.
Nabízíme: Zajímavé výdělky podle obratu, kde si personál sám ovlivňuje, jakou bude mít výplatu.
V případě zájmu zasílejte svůj životopis spolu s fotografií na uvedený e-mail.
Volné místo ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

asistenti obchodu - příprava stavebních zakázek - dřevostavby vítána zkušenost ze stavařiny, ideálně v oblasti rozpočtů, kalkulací, přípravy staveb apod., schopnost pracovat s PC (Excel) a obecně s čísly po zapracování možnost i částečně pracovat z domova Volné místo asistenti obchodu - příprava stavebních ...
PENATUS s.r.o. Benešov, Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny

ASISTENTKA VEDENÍ SPOLEČNOSTI Chcete pracovat jako asistentka? Uvařit kávu, nakoupit letenky, přivítat návštěvy, vyřídit poštu, založit smlouvy a zorganizovat meeting. To jsou činnosti, které Vás budou denně potkávat na nové pozici.
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny

OSOBNÍ ASISTENT/ASISTENTKA U ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÝCH OSOB Komu se hlásit: Miroslava Hálová, tel.: +420 775 693 981, e-mail: czp-pk@centrum.cz , Na Spravedlnosti 121, Pardubice (nejdříve tel. nebo mail. kontakt). Požadujeme: vzdělání -základní škola, dobré komunikační dovednosti, pozitivní přístup, ...
Centrum pro zdravotně postižené a seniory Pardubického kraje, o.p.s. Pardubice, Zkrácený úvazek, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit