Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ASISTENT/ASISTENTKA PRODEJE - PRODAVAČ/PRODAVAČKA

Pracovní místo ( ASISTENT/ASISTENTKA PRODEJE - PRODAVAČ/PRODAVAČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní náplň: obsluha zákazníka/prodej.
Požadujeme: Vstřícnou obsluhu a respektování pravidel.
Nabízíme: Zajímavé výdělky podle obratu, kde si personál sám ovlivňuje, jakou bude mít výplatu.
V případě zájmu zasílejte svůj životopis spolu s fotografií na uvedený e-mail.
Volné místo ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Asistenti jednatele společnosti Místo pracoviště: Hrusická 345, 251 66 Mirošovice Prvotní kontakt e-mailem Upřesňující údaje - do mladého, stále se rozvijejícího týmu hledáme na HPP novou asistentku jednatele společnosti zabývající se multimediálními technologiemi. Nabízíme ...
APP Media s.r.o Mirošovice, Plný úvazek, Inzerováno včera

Asistentka pobočky Volné místo pro asistentka pobočky lokalitu Kolín.
Martin Frízel Kolín, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

osobní asistent - Jevíčko Aktuálně hledáme osobní asistentku/osobního asistenta do Jevíčka. Kurz pracovníka v sociálních službách, podle zákona 108/2006 Sb. Osobní asistent/ka, asistence u nezletilé osoby ve školském zařízení. (pondělí až pátek) Na cca 16 hodin. Volné místo ...
Sředisko sociálních služeb Salvia, z.ú. Svitavy, Zkrácený úvazek, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit