Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ASISTENT/ASISTENTKA PRODEJE - PRODAVAČ/PRODAVAČKA

Pracovní místo ( ASISTENT/ASISTENTKA PRODEJE - PRODAVAČ/PRODAVAČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní náplň: obsluha zákazníka/prodej.
Požadujeme: Vstřícnou obsluhu a respektování pravidel.
Nabízíme: Zajímavé výdělky podle obratu, kde si personál sám ovlivňuje, jakou bude mít výplatu.
V případě zájmu zasílejte svůj životopis spolu s fotografií na uvedený e-mail.
Volné místo ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Asistent pedagoga ASISTENT PEDAGOGA - SŠ vzdělání s maturitou + kurz asistenta pedagoga . V případě zájmu zasílejte žádost o pracovní místo ( motivační dopis) a svůj profesní životopis na uvedený e-mail. Volné místo asistent pedagoga pro lokalitu Vrchlabí.
Základní škola speciální a praktická škola Diakonie ČCE Vrchlabí Vrchlabí, Inzerováno včera

SPECIALISTA/KA NA PRODEJ NEMOVITOSTÍ pro Královéhradecký kraj Pro pobočku Reality11 pro Královéhradecký kraj přijmeme SPECIALISTY/KY NA PRODEJ NEMOVITOSTÍ. Lokalita: Královéhradecký kraj - možnost práce z domova Co Vám nabízíme? - vysoké odměny za odvedenou práci - plněhrazené zaškolení Realitní akademií ...
CREDIT PARTNER, s.r.o. Hradec Králové, Inzerováno včera

Asistent pedagoga ASISTENT PEDAGOGA - SŠ vzdělání s maturitou + kurz asistenta pedagoga . V případě zájmu zasílejte žádost o pracovní místo ( motivační dopis) a svůj profesní životopis na uvedený e-mail. Volné místo asistent pedagoga pro lokalitu Dvůr Králové nad ...
Základní škola speciální a praktická škola Diakonie ČCE Vrchlabí Dvůr Králové nad Labem, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit