Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ASISTENT/ASISTENTKA PRODEJE - PRODAVAČ/PRODAVAČKA

Pracovní místo ( ASISTENT/ASISTENTKA PRODEJE - PRODAVAČ/PRODAVAČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní náplň: obsluha zákazníka/prodej.
Požadujeme: Vstřícnou obsluhu a respektování pravidel.
Nabízíme: Zajímavé výdělky podle obratu, kde si personál sám ovlivňuje, jakou bude mít výplatu.
V případě zájmu zasílejte svůj životopis spolu s fotografií na uvedený e-mail.
Volné místo ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Asistent pedagoga ASISTENT PEDAGOGA - 1 x pracoviště Vrchlabí, 1 x odloučené pracoviště Dvůr Králové nad Labem. Požadované vzdělání: VŠ, VOŠ, SŠ - vše s pedagogickým zaměřením ( lze získat i vzděláním v programu celoživotního vzdělávání či přímo studiem pro asistenty ...
Základní škola speciální a praktická škola Diakonie ČCE Vrchlabí Vrchlabí, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Asistenti majitele Místo pracoviště: Nádražní 129, 251 64 Mnichovice Prvotní kontakt e-mailem. Upřesňující informace - praxe min. 3 roky na obdobné pozici - zkušenostt v oblasti marketingu a personalistiky výhodou - spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, ...
Optik House, s.r.o. Mnichovice, Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny

Asistent pedagoga 0,25 úvazku týdně, hodiny lze sloučit do 1-2 dnů vzdělání-pedagogické zaměření nebo ukončené studium pro asistenty pedagoga Volné místo asistent pedagoga pro lokalitu Krhanice.
Základní škola Krhanice, okres Benešov Krhanice, Zkrácený úvazek, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit