Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ASISTENT/ASISTENTKA PRODEJE - PRODAVAČ/PRODAVAČKA

Pracovní místo ( ASISTENT/ASISTENTKA PRODEJE - PRODAVAČ/PRODAVAČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní náplň: obsluha zákazníka/prodej.
Požadujeme: Vstřícnou obsluhu a respektování pravidel.
Nabízíme: Zajímavé výdělky podle obratu, kde si personál sám ovlivňuje, jakou bude mít výplatu.
V případě zájmu zasílejte svůj životopis spolu s fotografií na uvedený e-mail.
Volné místo ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

referent/ka náhradních dílů Kontakt zasláním životopisu na e-mail radka.adamcova@bednarfmt.com nebo telefonicky. - SŠ/VŠ, vzdělání technického směru výhodou - znalost AJ na komunikativní úrovni - zodpovědnost, spolehlivost - znalost práce na PC - předpoklady pro týmovou ...
BEDNAR FMT s.r.o. Rychnov nad Kněžnou, Inzerováno před 5 dny

asistentka účetní, administrativní pracovník administrativní a pomocné účetní práce, nutná znalost práce na PC a MS Office, prosím zaslat životopis : fakturování@seznam.cz Volné místo asistentka účetní, administrativní pracovník pro lokalitu Vestec.
Sea holding, a.s. Vestec, Inzerováno před 5 dny

FARMACEUTICKÝ/Á ASISTENT/KA FARMACEUTICKÝ/Á ASISTENT/KA - pracoviště Jičín. V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: s.strnadova@benu.cz, nebo volejte na tel.: 603179111pí Strnadová. POŽADUJEME: -VOŠ nebo SŠ vzdělání v oboru farmaceutický asistent -Příjemné ...
BENU Česká republika a.s. Jičín, Inzerováno před 6 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit