finFOCUS, s.r.o.

Finanční specialista pro korporátní obchody

Odeslat

Pracovní náplň
Vhodné i pro OZP
Vybraní uchazeči získají nadstandardní vzdělání v oblasti finančního plánování, marketingu, obchodních dovedností a psychologie. Jejich úkolem bude vytváření finančních plánů a zprostředkování finančních produktů pro klienty, o které budou dlouhodobě pečovat. Odměnou je nadstandardní finanční ohodnocení, závislé na výsledcích, a vysoká míra samostatnosti.

Požadujeme:

- příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti

- sebevědomí

- spolehlivost

- schopnost týmové práce

- SŠ nebo VŠ vzdělání

- korektnost, morální vyspělost

Nabízíme:

- nadstandardní bezplatné vzdělání

- úspěšné splnění zkoušek pro registraci u ČNB

- zázemí našich reprezentativních kanceláří

- příjemné pracovní prostředí a tým lidí
- zajímavou a kreativní práci v dynamicky se rozvíjejícím odvětví

- velmi zajímavé finanční ohodnocení

- možnost profesního růstu

Zašlete Váš strukturovaný životopis včetně průvodního dopisu na uvedený e-mail a do předmětu uveďte přesný název pozice, o kterou se ucházíte. Zpracovány budou jen řádně odeslané zprávy.
Volné místo finanční specialista pro korporátní obchody pro lokalitu Teplice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Finanční specialista pro korporátní obchody

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Ekonomika a finance, Personalistika, lidské zdroje
Pozici nabízí: finFOCUS, s.r.o.
Ulice: Vrchlického 735
Město: Teplice
PSČ: 415 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Michaela Masopustová
E-mail: Ing. Michaela Masopustová
Telefon: +420 607 600 707

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: finFOCUS, s.r.o.