MECHANIK-ZÁMEČNÍK

Pracovní místo ( MECHANIK-ZÁMEČNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
SOU techn. nebo strojír.směru-zámečník,mechanik,čtení techn.výkresů,obsluha konvenčních zařízení a strojů pro montáž,praxe v ob.podm.,manuální zručnost,fyzická zdatnost,zn.Nj výhodou,zaměstn.benefity
Volné místo mechanik-zámečník pro lokalitu České Budějovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Zemědělství a lesnictví
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Zámečník-svářeč Informace podá pan Josef Bednařík , tel.: 725 733 422, nebo pan Hynek Bláha, tel. 606 027 662 Praxe v oboru vítána, možnost i pro zájemce bez svářečského oprávnění - zaměstnavatel zaučí Volné místo zámečník-svářeč pro lokalitu Bohumilice.
AGROMONT VIMPERK spol. s r.o. Bohumilice, Plný úvazek, Inzerováno dnes

ZÁMEČNÍK - SVÁŘEČ Vyučen, znalost výkresové dokumentace. Náplň práce: firma se zabývá výrobou ocelových konstrukcí. Plat bude upřesněn při osobním jednání dle praxe a vzdělání. Nutné telefonicky sjednat schůzku. Volné místo zámečník - svářeč pro lokalitu Žabovřesky.
DARLINGTON, s.r.o. Žabovřesky, Plný úvazek, Inzerováno dnes

Provozní zámečník údržbář POPIS PRACOVNÍ ČINNOSTI: • opravy mostových jeřábů • svářečské opravářské práce • preventivní údržba strojů POŽADUJEME: • výuční list v oboru, popř. v příbuzném oboru • řidičský průkaz sk. T • praxe v oboru vítána • manuální zručnost, spolehlivost, ...
PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s. Pacov, Plný úvazek, Inzerováno dnes