MECHANIK-ZÁMEČNÍK

Pracovní místo ( MECHANIK-ZÁMEČNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
SOU techn. nebo strojír.směru-zámečník,mechanik,čtení techn.výkresů,obsluha konvenčních zařízení a strojů pro montáž,praxe v ob.podm.,manuální zručnost,fyzická zdatnost,zn.Nj výhodou,zaměstn.benefity
Volné místo mechanik-zámečník pro lokalitu České Budějovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Zemědělství a lesnictví
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Obsluha strojního zařízení obalovny Požadujeme vyučení v oboru zámečník případně elektro, vítáme praxi v obalovně. Dále požadujeme svářečský průkaz, ŘP sk. B min., dobrý zdravotní stav. Vítáme další strojnický průkaz. Nabízíme odpovídající fin. ohodnocení, stabilní a zajímavou práci v ...
COLAS CZ, a.s. Soutice, Plný úvazek, Inzerováno dnes

Strojní zámečník Náplň práce: zpracování strojních součástí, sestavování částí strojů a strojních zařízení, práce dle technické dokumentace. Požadujeme: praxi v kovovýrobě, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, fyzickou zdatnost, manuální zručnost, schopnost práce ...
Pavel Blažek, balicí stroje s.r.o. Vlašim, Plný úvazek, Inzerováno dnes

Strojní zámečník montážní Nástup možný ihned, požadovaná praxe 3 roky, pracovní smlouva na 1 rok, pak možnost prodloužení na dobu neurčitou. Znalost cizího jazyka výhodou. Volné místo strojní zámečník montážní pro lokalitu Vlašim.
Velteko s.r.o. Vlašim, Plný úvazek, Inzerováno dnes