MECHANIK-ZÁMEČNÍK

Pracovní místo ( MECHANIK-ZÁMEČNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
SOU techn. nebo strojír.směru-zámečník,mechanik,čtení techn.výkresů,obsluha konvenčních zařízení a strojů pro montáž,praxe v ob.podm.,manuální zručnost,fyzická zdatnost,zn.Nj výhodou,zaměstn.benefity
Volné místo mechanik-zámečník pro lokalitu České Budějovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Zemědělství a lesnictví
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Obsluha CNC strojů Pozice:znalost obsluhy CNC strojů výhodou,základní znalosti výkresové dokumentace, Praxe minimálně 6 měsíců výhodou ( možnost zaučení) Kladný vztah k výpočetní technice. Vzdělání: vyučení ve strojírenském oboru (soustružník, frézař, zámečník( může ...
AIR ČENKOV,a.s. Čenkov, Plný úvazek, Inzerováno včera

zámečník RANNÍ A NOČNÍ SMĚNA pož. vyučení v oboru, praxi v oboru, ŘP-B, pracovitost, dochvilnost, spolehlivost, nástup možný ihned - na 6 měsíců s možností prodloužení, práce o víkendu střídavě, výše mzdy nástupní Volné místo zámečník pro lokalitu Tábor.
DOMITA a.s. Tábor, Plný úvazek, Inzerováno včera

OBSLUHA DŘEVOOBRÁBĚCÍCH STROJŮ OBSLUHA DŘEVOOBRÁBĚCÍCH STROJŮ, vyuč.: obor truhlář, obráběč kovů, zámečník, nástrojař....., zkušenosti s obráběcími stroji, vhodné i pro absolventy NABÍZÍME: příspěvek na stravování, ŽP, na dopravu, dovolenou a vánoce UCHAZEČI CHODIT KAŽDOU ...
JITONA a.s. Klatovy, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny