MECHANIK-ZÁMEČNÍK

Pracovní místo ( MECHANIK-ZÁMEČNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
SOU techn. nebo strojír.směru-zámečník,mechanik,čtení techn.výkresů,obsluha konvenčních zařízení a strojů pro montáž,praxe v ob.podm.,manuální zručnost,fyzická zdatnost,zn.Nj výhodou,zaměstn.benefity
Volné místo mechanik-zámečník pro lokalitu České Budějovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Zemědělství a lesnictví
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Zámečník, svářeč Pozice: zámečník, svářeč Požadavky: - vyučení v oboru zámečník - svářeč - samostatně pracující Nástup možný ihned. Mzda: 10 000,- Kč - 15 000,- Kč dle praxe a zkušeností. Kontakt: J.Šach, tel. 777 110 350 Volné místo zámečník, svářeč pro lokalitu ...
KOVO Příbram s.r.o. Háje, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

Údržbář a elektrikář Pozice: údržbář a elektrikář Požadavky: - vyučení v oboru zámečník nebo elektrikář - vyhláška 50, § 6 pro práci na el zařízení - manuální zručnost, spolehlivost Nástup možný ihned. Mzda: 18 000,- Kč. Kontaktní osoba: Eva Týrová, tel. 727 834 ...
MASNA Rosovice s.r.o. Rosovice, Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny

SVÁŘEČ, ZÁMEČNÍK 2x SVÁŘEČ, ČSN-EN135 BW, 135 FW, 1x ZÁMEČNÍK, vyuč. MZDA: 95,- Kč/hodinu NÁSTUP IHNED kontakt: p. Bejček, 606 759 067, 376 571 277, pavel.bejcek@hvhold.cz Volné místo svářeč, zámečník pro lokalitu Nýrsko.
HV OSTIA s.r.o. Nýrsko, Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny