MECHANIK-ZÁMEČNÍK

Pracovní místo ( MECHANIK-ZÁMEČNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
SOU techn. nebo strojír.směru-zámečník,mechanik,čtení techn.výkresů,obsluha konvenčních zařízení a strojů pro montáž,praxe v ob.podm.,manuální zručnost,fyzická zdatnost,zn.Nj výhodou,zaměstn.benefity
Volné místo mechanik-zámečník pro lokalitu České Budějovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Zemědělství a lesnictví
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Nástrojař/ka Pozice: nástrojař/ka Požadavky: - vyučení v oboru nástrojař nebo příbuzném oboru - praxe na obsluze obráběcích strojů, zámečnická praxe Nástup možný ihned nebo dle dohody. Mzda: 16 500,- Kč ( nástupní hrubá mzda ) Kontakt:Triner Jan Ing., tel.: 318 ...
RAVAK a.s. Rožmitál pod Třemšínem, Plný úvazek, Inzerováno včera

Strojní zámečníci - obsluha ohraňovacího lisu Pozice:Strojní zámečníci - obsluha ohraňovacího lisu. Požadavky: SOU strojního zaměření, Praxe na ohraňovacím lisu minimálně 2 roky, schopnost práce dle výkresové dokumentace, šikovnost, zručnost, orientace na detail. Popis prac. pozice: obsluha ...
Wheelabrator Czech s.r.o. Příbram, Plný úvazek, Inzerováno včera

Soustružník na klasickém soustruhu Info podá p. Pavel Hanko na tel. č. 602 112 438 nebo e-mailu: hanko@hanko.cz. Soustružnické práce na klasickém soustruhu. Praxe min. 3 roky, vyučen soustružník nebo zámečník. Pracovní doba 7 - 15.30 h. Pracovní poměr na 3 měsíce s možností ...
Hanko CZ s. r. o. Vimperk, Plný úvazek, Inzerováno včera