MECHANIK-ZÁMEČNÍK

Pracovní místo ( MECHANIK-ZÁMEČNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
SOU techn. nebo strojír.směru-zámečník,mechanik,čtení techn.výkresů,obsluha konvenčních zařízení a strojů pro montáž,praxe v ob.podm.,manuální zručnost,fyzická zdatnost,zn.Nj výhodou,zaměstn.benefity
Volné místo mechanik-zámečník pro lokalitu České Budějovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Zemědělství a lesnictví
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK, PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK, PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ - místo výkonu: Komárov, požadavky: Požadujeme: vyučení v oboru se zaměřením na stroje a zařízení, základní znalost PC, znalost opravy strojů, hydraulických systemú a pneumatiky, svářečský průkaz, nabizime: ...
BUZULUK a.s. Komárov, Inzerováno včera

STROJNÍ ZÁMEČNÍK - pracovník strojní montáže Náplň práce: montáž jednotek průmyslového chlazení, letování POŽADAVKY: vyučení v technickém oboru nebo praxe v oboru podmínkou, schopnost číst v technických výkresech výhodou, vhodné i pro absolventy Nabízíme: stabilní zaměstnání, dobrý kolektiv, ...
SINOP CB a.s. Litvínovice, Inzerováno včera

Mechanickě, zámečnické, strojní práce, asistent mechanika NÁSTUP MOŽNÝ IHNED znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni manuální zručnost, samostatnost zaslat CV na kontaktní e-mail: katka@ask.cz, petr@ask.cz Volné místo mechanickě, zámečnické, strojní práce, asistent mechanika pro lokalitu Klatovy.
Aircraft Service Klatovy spol. s r.o. Klatovy, Inzerováno před 2 dny