MECHANIK-ZÁMEČNÍK

Pracovní místo ( MECHANIK-ZÁMEČNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
SOU techn. nebo strojír.směru-zámečník,mechanik,čtení techn.výkresů,obsluha konvenčních zařízení a strojů pro montáž,praxe v ob.podm.,manuální zručnost,fyzická zdatnost,zn.Nj výhodou,zaměstn.benefity
Volné místo mechanik-zámečník pro lokalitu České Budějovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Zemědělství a lesnictví
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Zámečník stavební Volné místo pro zámečník stavební lokalitu Benešov.
SLÁDEK GROUP, a.s. Benešov, Inzerováno včera

ZÁMEČNÍK, SVÁŘEČ Požadujeme: spolehlivost, pracovitost, obětavost, zodpovědnost. Náplň práce: řezání, ohýbání, broušení, soustružení, svařování Nejdříve PP na dobu určitou, po zapracování možnost prodloužení na neurčito. Mzda dohodou - dle praxe a ...
MB Edelstahl s.r.o. Dešenice, Inzerováno před 2 dny

svářeč zámečník Do provozovny v Miličíně přijmeme zámečníka - svářeče pro výrobu bezpečnostních dveří. Nástup možný ihned. Mzda: 100 Kč/hod. Kontakt:Černá Alena, tel.: 318 404 525, e-mail: cerna@elkonk.cz Volné místo svářeč zámečník pro lokalitu Miličín.
Elko Nový Knín, výrobní družstvo Miličín, Inzerováno před 2 dny