Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ZDRAVOTNICKÝ ZÁCHRANÁŘ - SESTRA ARIP, ŘIDIČ-ZÁCHRANÁŘ

Pracovní místo ( ZDRAVOTNICKÝ ZÁCHRANÁŘ - SESTRA ARIP, ŘIDIČ-ZÁCHRANÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky:

u řidiče záchranáře podmínka kurz (řidič drnr a následně řidič záchranář)
u sestry nutný arip

Pracovní poměr možný i na dohodu (brigádu).
Podmínkou u diplomovaných záchranářů + zdravotní sestry - vzdělání bez vyučení s maturitou.
Směnnost je na dvě směny, ale jen výjimečně. ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

referent řízení projektů NÁPLŇ PRÁCE: koordinace projektového týmu složeného ze zástupců jednotlivých divizí (spolupracuje s výrobou dílů, montáží, inženýringem, kvalitou; koordinuje tým, který je složen ze zástupců těchto divizí), tvorba hlavního časového plánu, sledování ...
TRCZ s.r.o. Lovosice, Plný úvazek, Inzerováno včera

obsluha zemních a příbuzných strojů řidičský průkaz skupiny B a C, praxe min. 3 roky, praxe s kolovými rypadly a nakladači, CAT 432 D V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: info@stavby-mp.cz Volné místo obsluha zemních a příbuzných strojů pro lokalitu Chomutov.
BETON EISEN s.r.o. Chomutov, Plný úvazek, Inzerováno včera

Manipulační dělník v automobilovém průmyslu Manipulační dělník- řidič vysokozdvižného vozíku. (platné povolení) Požadavky: práce vhodná pro muže, pečlivost, pracovitost, ochota pracovat na směny,dobrý zdravotní stav, komunikativnost, flexibilita. Nabízíme: Zázemí stabilní firmy, firemní ...
ACTIVE SEARCH s.r.o. Karlovy Vary, Plný úvazek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit