Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ZDRAVOTNICKÝ ZÁCHRANÁŘ - SESTRA ARIP, ŘIDIČ-ZÁCHRANÁŘ

Pracovní místo ( ZDRAVOTNICKÝ ZÁCHRANÁŘ - SESTRA ARIP, ŘIDIČ-ZÁCHRANÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky:

u řidiče záchranáře podmínka kurz (řidič drnr a následně řidič záchranář)
u sestry nutný arip

Pracovní poměr možný i na dohodu (brigádu).
Podmínkou u diplomovaných záchranářů + zdravotní sestry - vzdělání bez vyučení s maturitou.
Směnnost je na dvě směny, ale jen výjimečně. ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Skladník/Řidič VZV Co požadujeme: - praxe se čtecím zařízením - spolehlivost - pečlivost - platný průkaz na VZV - práce ve směnném provozu Co Vám nabízíme: - práce na HPP v kmenovém stavu - 16000 - 18000 Kč + příplatky - zaměstnanecké benefity (stravenky) - ...
Adecco Ústí nad Labem Krupka, Plný úvazek, Inzerováno včera

TECHNIK CHLADÍCÍCH ZAŘÍZENÍ Kontakt: telefonicky, e-mailem zaslat životopis: info@vzduchotechnikakv.cz Místo výkonu práce: Závodu míru 638/23a, Karlovy Vary. Řidičský průkaz sk.B, spolehlivost, flexibilita. Volné místo technik chladících zařízení pro lokalitu Karlovy Vary.
MP - Vzduchotechnika s.r.o. Karlovy Vary, Inzerováno před 3 dny

OBSLUHA PRACÍCH LINEK - PRADLÁK Kontakt: předem telefonicky po - pá 8.00 - 12.00 hod., e-mailem: RJ@ncv.cz Obsluha pracích linek, navážení vlny za pomoci vysokozdvižných vozíků. Požadujeme platný průkaz řidiče VZV. Zaměstnanecké výhody: Stabilizační příplatek, příspěvek na stravu, ...
Nejdecká česárna vlny, a. s. Nejdek, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit