Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ZDRAVOTNICKÝ ZÁCHRANÁŘ - SESTRA ARIP, ŘIDIČ-ZÁCHRANÁŘ

Pracovní místo ( ZDRAVOTNICKÝ ZÁCHRANÁŘ - SESTRA ARIP, ŘIDIČ-ZÁCHRANÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky:

u řidiče záchranáře podmínka kurz (řidič drnr a následně řidič záchranář)
u sestry nutný arip

Pracovní poměr možný i na dohodu (brigádu).
Podmínkou u diplomovaných záchranářů + zdravotní sestry - vzdělání bez vyučení s maturitou.
Směnnost je na dvě směny, ale jen výjimečně. ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

PROGRAMÁTOR AUTOMATIZACE * Vývoj a programování řídících systémů PLC * Testování a zavedení zařízení do provozu * Tvorba technického řešení a dokumentace * Spolupráce s konstrukčním oddělením * Reporting vedení i mateřské společnosti
Advantage Consulting, s. r. o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

PLC SPECIALISTA (18.000 - 25.000,- Kč) * progarmování PLC systémů * vývoj nového SW řídících systémů * tvorba SW pro HMI * zprovozňování strojů s odd. inženýringu * komunikace s výrobci strojů * práce s technickou dokumentací * Reporting vedení v AJ
Advantage Consulting, s. r. o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) Čistý trestní rejstřík, časová flexibilita, i stěhovací práce řidičský průkaz skupiny C, E, CE, platná karta řidiče, profesní průkaz, lékařská prohlídka. První kontakt tel. Volné místo řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) pro lokalitu ...
Günther Spedition cz, s.r.o. Travčice, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit