Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ZDRAVOTNICKÝ ZÁCHRANÁŘ - SESTRA ARIP, ŘIDIČ-ZÁCHRANÁŘ

Pracovní místo ( ZDRAVOTNICKÝ ZÁCHRANÁŘ - SESTRA ARIP, ŘIDIČ-ZÁCHRANÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky:

u řidiče záchranáře podmínka kurz (řidič drnr a následně řidič záchranář)
u sestry nutný arip

Pracovní poměr možný i na dohodu (brigádu).
Podmínkou u diplomovaných záchranářů + zdravotní sestry - vzdělání bez vyučení s maturitou.
Směnnost je na dvě směny, ale jen výjimečně. ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

pracovník příjmu přepravek Náplň práce Evidence příjmů přepravek od řidičů 2 směnný provoz Nabízíme Dlouholetou perspektivu v ryze české společnosti Čtvrtletní bonusy Osobní rozvoj Firemní dotované stravování Odpovídající finanční ohodnocení cca 14 000 Kč hrubého Volné ...
KOMPEK, kombinát pekařské a cukrářské výroby, spol. s r.o. Kladno, Plný úvazek, Inzerováno dnes

Tesař V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: pravdova@jopoconstructions.cz nebo volat na tel.č.: 737 205 306 a domluvit pohovor Požadujeme - praxe 3 - 5 let, výuční list, řidičský průkaz Volné místo tesař pro lokalitu Chomutov.
JOPO CONSTRUCTIONS a.s. Chomutov, Plný úvazek, Inzerováno dnes

řidič MKD ŘP skupiny C,E profesní průkaz karta řidiče výkon práce okres Louny, Žatec - Bítozeves 50, zájemci hlaste se na tel. č. 724346018 nebo email: p.kudrnova@speedhan.cz adresa pro osobní jednání: firma Speedhan a.s. - Nižebohy 88- Roudnice nad ...
SPEED HAN a.s Bitozeves, Plný úvazek, Inzerováno dnes

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit