Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Prodavač/ka grilovaných kuřat

Pracovní místo ( Prodavač/ka grilovaných kuřat ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme pracovníka/ci grilovaných kuřat. Pracovní doba cca 6:30-18:30h, práce 4 dny v týdnu, 3 dny volno dle rozpisu jízd. Fyzicky náročná práce. Požadujeme ŘP B, příjemné vystupování, technickou zručnost, samostatnost, odpovědnost, zdravotní průkaz výhodou. Ubytování pro slovenské pracovníky první ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla
Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

Prodavač/prodavačka Pracovní doba: PO-PÁ 6.30 - 12.30, 12.30 - 18.30, SO nebo NE 6.30 - 16.30 hod. Požadavky: vyučení v oboru, praxe a zdravotní průkaz výhodou. Pracoviště: Cheznovice č.p. 241 Kontakt: Milena Fikarová, tel.: 608 531 002 Aktualizováno: 30.7.2015 Volné ...
Milena Fikarová Cheznovice, Plný úvazek, Inzerováno dnes

Prodavač/ka Místo výkonu práce: Hraničná - Kraslice Náplň práce: - obsluha zákazníků na pokladně - poradenství - doplňování zboží Požadujeme: - základní znalost Německého jazyka Nabízíme: - firemní slevy na nákup sortimentu - poukázky na vánoční nákupy - ...
TRAVEL FREE, s.r.o. Potůčky, Plný úvazek, Inzerováno dnes

prodavač/ka místo výkonu práce - Kaznějov ranní směna od 4hod. odpolední směna od 12 hod. - sleva na firemní výrobky Volné místo prodavač/ka pro lokalitu Kaznějov.
Pekařství Malinová, s.r.o. Kaznějov, Plný úvazek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit