FANY - GAME, s.r.o.

OBSLUHA SPORT BARU

Odeslat

Pracovní náplň
OBSLUHA SPORT BARU - místo výkonu: Žebrák, Hořovice. Upřesňující info: turnusová pracovní doba. Kontakt: životopisy na e-mail: fany@fanygame.cz popř. předem tel. domluvit schůzku.
Volné místo obsluha sport baru pro lokalitu Žebrák.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 05. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: OBSLUHA SPORT BARU

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: FANY - GAME, s.r.o.
Ulice: Náměstí 86
Město: Žebrák
PSČ: 267 53

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Radek Kozman
E-mail: fany@fanygame.cz
Telefon: +420 776 150 000

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FANY - GAME, s.r.o.