masér-ka

Pracovní místo ( masér-ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
masér, masérka ve wellness centru Hotel Zlatý lev
praxe min. 1 rok
pracovní doba od 12.00 do 22.00 hod.
krátký-dlouhý týden
Volné místo masér-ka pro lokalitu Žatec.

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Masér/ka Místo výkonu práce: Lesní 345/5, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou - poté možné převedení na dobu neurčitou. Nástup možný dle dohody. Pracovní úvazek 37,5 hod/týdně. Požadujeme: vzdělání v požadovaném oboru, znalost prostředí ...
LS ROYAL Mariánské Lázně a. s. Mariánské Lázně, Inzerováno včera

masér Místo výkonu práce: Seifertova 589/61, Praha 3 Kontakt: Hana Kaiserová, tel: 774 435 216 po-pá 10-15 hod. Osobně: SEVCO s.r.o., Opletalova 4, Praha 1 úterý a čtvrtek 14-16 hod. Požadujeme teoretickou a praktickou znalost tradičních thajských ...
THAI MASSAGE s.r.o. Praha, Inzerováno před 3 dny

Masér (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) Nabízíme volné pracovní místo masér/masérka pro Golfhotel Morris **** v Mariánských Lázních. Praxe nutná. Cizí jazyk výhodou. Nabízíme ubytování. Volné místo masér (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) pro lokalitu Mariánské Lázně.
MORRIS CL s.r.o. Mariánské Lázně, Inzerováno před 5 dny