Sprechen Sie Deutsch? New project - up to 40 000 CZK

Pracovní místo ( Sprechen Sie Deutsch? New project - up to 40 000 CZK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

GERMAN SPEAKERS WANTED! Be able to choose your future job from the variety of job positions!
We currently have new opened project with variable positions

Are you interested in any of the below fields? Apply and we will be happy to provide you details :)

* HR (Human Resource)
* Finance / Reporting / Accounting / Analysis
* Customer Service / Client Care
* IT
* Administrative jobs
* Payroll
* Sales and Business Development
* Logistics
* Business coordination

Positions are suitable for fresh graduates or candidates with short working experience