Junior Treasury Specialist - FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA

Pracovní místo ( Junior Treasury Specialist - FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte předchozí znalosti či zkušenosti v oblasti FINANCÍ či ÚČETNICTVÍ? Pracujete v Excelu a zvládáte funkce a kontingenční tabulky? Mluvíte anglicky?

Odpověděli jste ANO?

Potom hledáme na pozici Junior Treasury Specialist právě Vás!

Pracovní příležitost nabízí mezinárodní IT společnost působící v 70 zemích světa.

Jako Junior Treasury Specialist budete:

- zodpovídat za zprocesování veškerých bankovních transakcí
- kontrolovat bankovní transakce nahrané do systému SAP, dohledávat případné rozdíly a řešit nesrovnalosti
- zpracovávat cash flow, predikce a reporting
- připravovat platební příkazy, řešit schvalování plateb a s tím související komunikaci
- účtovat o přecenění bankovních účtů vedených v cizích měnách
- provádět měsíční odsouhlasení zůstatků na bankovních účtech se zůstatky v hlavní knize
- komunikovat napříč všemi odděleními