Grafton Recruitment s.r.o. ITALIAN speaking CASH COLLECTION professional - Needed in PRAGUE

ITALIAN speaking CASH COLLECTION professional - Needed in PRAGUE

Pracovní náplň
Do you like taking care of clients but you also have a great interest in Finance? That's the perfect opportunity to start your career!
Fresh graduate or already experienced a little? You can now become a CASH COLLECTION professional.

Make use of your excellent language skills and obtain a great new experience.
You will LEARN from zero and this job will give you a solid foundation.

If you know something about:

* Monitoring customer accounts for payments
* Reconciliation of unapplied payments
* Daily communication with customers
* Helping solving issues and giving advice
* Close communication and cooperation with other departmets
* Maintaining of intern procedures
*Creating and processing data

Požadavky
* Interest in finance, administration and client care
* Fluent ENGLISH and ITALIAN
* Good MS Office skills
* Detail and customer oriented person
* Afternoon shifts (starting 13:00)

Both graduates and experienced professionals are welcome!

Nabízíme
* Meal vouchers
* Flexi pass
* Language courses
* Covering first 2 days of sickness with 100% of salary
* Life insurance program and Pension savings plan
* Annual bonus
* Extra money for afternoon shifts
* Location in the city centre
* International team and environment
* Career opportunities in the one of the most successful companies in the world

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ITALIAN speaking CASH COLLECTION professional - Needed in PRAGUE

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Lokalita: Praha
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.