FINANCE opportunity for Graduates! Up to 38 000CZK/m

Pracovní místo ( FINANCE opportunity for Graduates! Up to 38 000CZK/m ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
We are seeking candidates who are motivated to work in FINANCE, fluent in ENGLISH, prefer working in an INTERNATIONAL environment, and are searching for an opportunity to LEARN new skills and GROW at a professional level at a top worldwide company. The position that we have available is suitable ...

Další volná místa

Kuchař/ka Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 776130309. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Křivoklát.
Ivana Císařová Křivoklát, Inzerováno včera

Zedník Výkon práce celá ČR. Odvoz na místo výkonu práce zajištěn. Pracovní doba od 7:00 hod. do 15:30 hod. Požadavky: manuální zručnost, samostatnost, chuť učit se novým věcem. Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 792221170 nebo e-mailem ...
Josef Telvák Rakovník, Inzerováno včera

INSTALATÉR INSTALATÉR - mzda se odvíjí od délky praxe a kvalifikace - podmínkou je svářečský průkaz pro svařování oceli a ŘP sk. B, výhodou svářečský průkaz plastového potrubí (PPr) - lze mít praxi jako zámečník, topenář, plynař - místo výkonu je dle zakázek, ...
TOPSERVIS Novák s.r.o. Most, Inzerováno včera