Regional Invoice Distributor & Processor with ITALIAN - TOP company

Pracovní místo ( Regional Invoice Distributor & Processor with ITALIAN - TOP company ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Spread your wings and get experience in a friendly team full of experts ! Use your language skills every day and extend your knowledge in finance field.

A stable and expanding company operating worldwide is currently looking for junior candidates to fill the role of Account Payable. You will ...

Další volná místa

Dělnice/Dělník ve výrobě hygienických a zdravotnických materiálů První kontakt e-mailem nebo telefonicky. Společnost HARTMANN - RICO a.s. patří s počtem 1500 zaměstnanců mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnického materiálu a hygienického zboží v České republice. Společnost je součástí mezinárodní ...
HARTMANN - RICO a.s. Veverská Bítýška, Inzerováno včera

Montážní děníci výrobků a zařízení Místo výkonu práce: Plzeňský kraj Zaměstnanecké výhody: ubytování, doprava. Volné místo montážní děníci výrobků a zařízení pro lokalitu Plzeň.
Simply Distribution s.r.o. Plzeň, Inzerováno před 2 dny

Vedoucí prodejny, specialista prodeje První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky nebo e-mailem. Nástup možný ihned. Dobré komunikační schopnosti, reprezentativní vzhled a příjemné vystupování, zájem o akční sporty a módní trendy, estetické cítění, základní znalost práce s PC. Výhodou ...
LIP distribution s.r.o. Brno, Inzerováno před 2 dny