obchodní zástupce - kancelářská technika

  • Kroměříž

Pracovní místo ( obchodní zástupce - kancelářská technika ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- oblast prodeje kancelářské techniky
- pracovní náplň: osobní komunikace a zabezpečení kvalitního servisu klientům firmy, aktivní vyhledávání nových zákazníků, nabídka a prodej široké škály produktů a služeb

- požadujeme: minimálně SŠ vzdělání s maturitou, obchodní zkušenosti min. 1 rok, ŘP sk. B nutný, vynikající prodejní a komunikační dovednosti, samostatnost, iniciativu, uživatelská znalost práce s PC (MS Office, internet)
- nabízíme: rozmanitá práce v zaměstnaneckém poměru pro prestižní, stabilní společnost, zaškolení, vzdělávání a další rozvoj, příležitost budovat svou kariéru, možnost ovlivnit výši svého výdělku, široká nabídka zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, stravenky a další)

- PÍSEMNÉ žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu firmy nebo na e-mail: hajek@fox99.cz, do předmětu zprávy uveďte „obchodní zástupce“
Volné místo obchodní zástupce - kancelářská technika pro lokalitu Kroměříž.