Looking for Italians for back office positions

Pracovní místo ( Looking for Italians for back office positions ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Are you Italian or did you study Italian language? Can you speak English as well? Then we may have some nice job for you:) On daily bases you will be:

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

Product Support Analyst with German - new project Gain a valuable IT certificate and become a licensed IT Professional. Are you looking for more advanced position where you will be not only processing tickets and resetting passwords? You can gain experience with integration (routing, ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Turkish Speaker Wanted On behalf of my client, an international company with Offices here in Prague I am looking to recruit candidates that can speak Turkish. This is a role where all Turkish speaking candidates are invited to apply. Experience: - No relevant ...

Administrativní pracovník / pracovnice Náplní pozice je administrativní práce v naší kanceláři, vyžadována je schopnost komunikace s korejskými kolegy jak zdejšími, tak ve společnostech v Korejské republice, se kterými spolupracujeme. Jazyky: korejština (plynně), angličtina (středně ...
ATN CZECH TRADING & DISTRIBUTION, s.r.o. Slaný, Inzerováno před 2 dny