Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

IT sales up to 55.000 CZK (commissions included)

Pracovní místo ( IT sales up to 55.000 CZK (commissions included) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A global leader in business process outsourcing, this company specializes in customer experience outsourcing with other services ranging from sales to payment management to marketing. This company’s branches are present across 25 countries worldwide, and it has over 250 business partners. By ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

PRACOVNÍK/ -ICE PROGRAMOVÁNÍ PRACOVNÍK/ -ICE PROGRAMOVÁNÍ - základní programování 2D/3D - vytváření šablon - zpracování menších a jednoduchých sériových zakázek, předání do výroby Požadujeme: - chuť se naučit v novém projektovém programu - pracovitost, spolehlivost Výhodou: - ...
POSMAYSPOL s.r.o. Most, Inzerováno včera

lakýrník a pomocná síla v přáškové lakovně, tryskání kovů Prášková lakovna v Horní Bříze přijme do pracovního poměru lakýrníka/ci pro práškové lakování. Praxe je výhodou,ne podmínkou. Volné místo lakýrník a pomocná síla v přáškové lakovně, tryskání kovů pro lokalitu Horní Bříza.
Karsell s.r.o. Horní Bříza, Inzerováno včera

Operátor/ka - elektromontáže Náplň práce: -drobné montážní práce -osazování, letování elektrosoučástek -práce v sedě Požadujeme: -min. základní vzdělání -manuální zručnost -velmi dobrý zrak -dobrou pracovní morálku -pečlivost Nabízíme: práce ve stabilní zahraniční ...
SBS - NEPRON, s.r.o. Kaznějov, Inzerováno včera

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit