Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

IT sales up to 55.000 CZK (commissions included)

Pracovní místo ( IT sales up to 55.000 CZK (commissions included) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A global leader in business process outsourcing, this company specializes in customer experience outsourcing with other services ranging from sales to payment management to marketing. This company’s branches are present across 25 countries worldwide, and it has over 250 business partners. By ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Svářeč Kontakt: e-mailem hotwedingbpi@centrum.cz Volné místo svářeč pro lokalitu Nové Strašecí.
Hotwelding BPI s.r.o. Nové Strašecí, Inzerováno včera

Svářeč Kontakt: e-mailem hotwedingbpi@centrum.cz Volné místo svářeč pro lokalitu Nové Strašecí.
Hotwelding BPI s.r.o. Nové Strašecí, Inzerováno včera

Truhlář Místo výkonu práce: Volduchy 291 Požadujeme: vzdělání střední odborné - vyučení v oboru, praxe nutná Nabízíme: platové ohodnocení od 15.000,- do 20.000,-Kč/měs. + výkonnostní prémie První kontakt telefonicky nebo e-mailem: p. Štěpán Karel, tel.: 603 ...
Karel Štěpán - truhlářství Volduchy, Inzerováno včera

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit